Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Tartışma Sizce Kürt sorunu nedir? Kim, nasıl tanımlıyor?

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’de Kürt sorununu çözdüklerini artık böyle bir sorun kalmadığını söylüyor.

Sizce Kürt sorunu nedir? Kim, nasıl tanımlıyor?

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Arkadaşımın annesi yoğun bakımda olduğu için elazığa gitmiş dönüşte özel araba ile Bingöle dönüyorduk.
Bingöle girmeden arama noktası var.
Araçta Kürtçe müzik çalıyor arkadaşlarla eşlik ediyorduk. Arama noktasına gelirken arkadaş müziği kapattı. Hayırdır dedim. Uğraştırırlar bizi dedi. Açıp görelim dedim. Kürt sorunu var mı yokmu anlarız dedim. İnanın aklıma bu konu geldi. Ve bugün gelip yazayım dedim. Sonucu şimdi sizinle paylaşmak istiyorum.

Arama noktasındaki astsubay o müziği kapatıp arabayı kenara çekin dedi. Sonra araçtan indirdiler bizi. Arabayı didik didik aradılar, bizide...
Bizim askere polise saygımız ve sevgimiz sonsuz olduğu için hiç ses etmedik. Gerginliğe gerekte yoktu...
Kimliklerimiz alındı ve yarım saat beklettiler bizi. Arkadaş ha bire sana müziği kapat dedim diyor :)
Devam edebilirsiniz dediler. Bindik arabaya, Astsubay yanımıza geldi, gençler birdaha bu müzikle bu arama noktasına gelmeyin dedi. Bende o bunu deyince açtım müziği iyi nöbetler komutanım dedim devam ettim, arkamdan baka kaldı...
EZ cümle...
Bir kürt, herhangi bir polis veya jandarma arama noktasına geldiğinde, aracında çalan Kürtçe müziğin sesini kısıyor veya müziği kapatıyorsa kürt sorunu yok diyemezsiniz.

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Arkadaşımın annesi yoğun bakımda olduğu için elazığa gitmiş dönüşte özel araba ile Bingöle dönüyorduk.
Bingöle girmeden arama noktası var.
Araçta Kürtçe müzik çalıyor arkadaşlarla eşlik ediyorduk. Arama noktasına gelirken arkadaş müziği kapattı. Hayırdır dedim. Uğraştırırlar bizi dedi. Açıp görelim dedim. Kürt sorunu var mı yokmu anlarız dedim. İnanın aklıma bu konu geldi. Ve bugün gelip yazayım dedim. Sonucu şimdi sizinle paylaşmak istiyorum.

Arama noktasındaki astsubay o müziği kapatıp arabayı kenara çekin dedi. Sonra araçtan indirdiler bizi. Arabayı didik didik aradılar, bizide...
Bizim askere polise saygımız ve sevgimiz sonsuz olduğu için hiç ses etmedik. Gerginliğe gerekte yoktu...
Kimliklerimiz alındı ve yarım saat beklettiler bizi. Arkadaş ha bire sana müziği kapat dedim diyor :)
Devam edebilirsiniz dediler. Bindik arabaya, Astsubay yanımıza geldi, gençler birdaha bu müzikle bu arama noktasına gelmeyin dedi. Bende o bunu deyince açtım müziği iyi nöbetler komutanım dedim devam ettim, arkamdan baka kaldı...
EZ cümle...
Bir kürt, herhangi bir polis veya jandarma arama noktasına geldiğinde, aracında çalan Kürtçe müziğin sesini kısıyor veya müziği kapatıyorsa kürt sorunu yok diyemezsiniz.
Şaka gibi ama gerçek nedir bu on yargı hala bitmeyecek mı..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar