Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Sizce kadın ne anlatıyor?

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Kız kendi akrabalaryıla buluştuğu bir günü anlatıyor. Çekilen fotoğrafları ve arkasından yapılan dedikoduları anlatıyor. Adamın da hiç ilgisini çekmiyor. Kızın küseceğini düşündüğü için ses edemiyor :D

Bir arkadaşım günden gitmiş eve tabi anlatacak çok şey var. Anlatırken eşi "Susta bi motorun soğusun." demiş :D Arkadaşım çok kırıldığını günlerce konuşmadığını söylemişti :D Muhtemelen adam da bu tepkiden korktuğu için dinliyor numarası yapıyor :D

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Kadın bu ne anlatmak istediğine akıl sır ermez ?Kendi kendine konuşup kendi kendine gülüyor ?ne anlattığı adamın umurunda değil gibi hiç oralı değil ?

asminya

FK Üyesi
ben çok konuşan bir çeneden ibaret değilim diyor ama ikna edemiyor belliki :gulucuk:
bu arada erkeklerin daha çok konusup dedikodu yaptigi da bilimsel olarak ispatlanmis.
velevki ispatlanmamis olsa bile benim inancim bu yönde. erkek olarak sen kabul etmesen de olur.

ZARiP

FK Meteorolog
ben çok konuşan bir çeneden ibaret değilim diyor ama ikna edemiyor belliki :gulucuk:
bu arada erkeklerin daha çok konusup dedikodu yaptigi da bilimsel olarak ispatlanmis.
velevki ispatlanmamis olsa bile benim inancim bu yönde. erkek olarak sen kabul etmesen de olur.
Bana mı diyon ne diyon anlamıyorum ama ?

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Kız: Bugün evde yemek yok,çamaşırlarını artık yıkamayacam,evi terk ediyorum ne halin varsa gör hıhhh :p :p

Erkek: Aha yırttık zaten sıkılmıştım hemen yeni aşklara yelken açayım :D :D :D

Dip not: hıhhhh kısmı @Meva dan alıntı yapılmıştır malum kendisi trip ustası :p :p

Eymen

FK Üyesi
Sıradan Üye
Adamda futbol izlemeye mi geldik seni mi dinlemeye geldik duruşu var. Haklı olarak :)
Bununla ilgili bir skeç vardı. Bulursam atacağım. Eminim evli yada sevgilisi olanlar aaa bak bizi anlatıyor bu diyeceklerdir:)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar