Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Sevgilisini darp iddia edilen Ozan Güven'den yeni açıklama: Ben sabrediyorum, lütfen siz de sabredin

Owner

Yeni Üye
Sevgilisi Deniz Bulutsuz'un kendisini darp ettiği gerekçesiyle dava açtığı Ozan Güven, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Kamuoyundan hukuki sürecin sonuçlanmasını beklemelerini, adalet kararlarını bu doğrultuda vermelerini önemle rica ederim. Ben sabrediyorum, lütfen siz de sabredin" dedi.

ozan-guven-den-yeni-aciklama-ben-sabrediyorum-13387286_5397_osd.jpg

Oyuncu Ozan Güven, bir süredir aşk yaşadığı sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddialarıyla tepkilerin odağında oldu. Birçok ünlü ismin tepki gösterdiği Ozan Güven, sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı.

"BEN SABREDİYORUM SİZ DE SABREDİN"

Ozan Güven, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Öncelikle, birkaç gündür kamu vicdanında rahatsızlığa sebebiyet veren talihsiz olayın konusu ve merkezinde olmanın üzüntüsünü yaşadığımın bilinmesini isterim. Açıklama yapma ihtiyacım, istemeden sebep olduğum bu meşguliyete karşı duyduğum sorumluluktandır. Şiddet hiçbir vicdanda aklanamaz. İster fiziksel, ister ruhsal, ister sosyal olsun, kabul edilmemelidir; tepkiyi hak eder. Tam da bu sebeple, değerli kamuoyundan hukuki sürecin sonuçlanmasını beklemelerini, adalet kararlarını ve tepkilerini bu doğrultuda vermelerini önemle rica ederim. Ben sabrediyorum, lütfen siz de sabredin" ifadelerini kullandı.

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Ozan Güven dayak atmadıysa, kendi kendini duvardan duvara mi vurdu:unsure:

Karışık işler bunlariş)))

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Kadınların haklarını yerine. Getirme husûsunda, Allâh’tan korkunuz…! Zîrâ siz onları; Allâh’ın bir emâneti, Olarak aldınız…! Hadis-i Şerif

Allah razı olsun Owner :)

Owner her hanim bir olmuyor. Bazıları cidden önü alınamaz bir şekilde hareket ediyor. Tamam onların haklarını da gözetmek lazım ama baş edilemezse ne yapilmali:)

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Bu tür insanlar popularitelerin arkasına sığınıp herşeyi yapabilirim havalarindalar
Bitmez bunlar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar