Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sevda Noyan İçin İstenen Ceza Belli Oldu

EfuL!mEfuL!m is verified member.

𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
FK Admine

Ülke TV'de yayınlanan Arafta Sorular programındaki sözleri nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Sevda Noyan için 3 yıldan 6 yıla kadar hapis cezası istendiği bildirildi.

Ekli dosyayı görüntüle 2445
Sevda Noyan İçin İstenen Ceza Belli Oldu

Katıldığı bir televizyon programında kullandığı ifadeler nedeniyle kendisiyle ilgili suç duyurusunda bulunulan Sevda Noyan hakkında, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu tarafından soruşturma başlatılmıştı.

Sevda Noyan hakkında savcılık, "halk arasında korku ve panik yaratmak aracıyla tehdit" suçundan iddianame düzenledi. Noyan’ın 3 yıldan 6 yıla kadar hapsi istendi.

Ne olmuştu?

Ülke TV’de programa katılan Sevda Noyan, 15 Temmuz’da istediklerini yapamadıklarını belirterek “Bizim aile şöyle 50 kişiyi götürür. Biz bu konuda çok donanımlıyız maddi ve manevi olarak… Liderimizin yanındayız ve asla yedirmeyiz bu ülkede, onu söyleyeyim. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim hâlâ sitede böyle 3-5 var, benim listem hazır” demişti.

Sevda Noyan'la ilgili olarak Noyan ailesinden de bir açıklama yapılmıştı.

Noyan ailesi adına Selma Türkis Noyan, Tevfik Emre Noyan, Davut Halit Eren Noyan, Murat Noyan, Eser Noyan ve Güliz Noyan tarafından yapılan, sosyal medyada Eser Noyan tarafından yayınlanan açıklamada Sevda Noyan'ın katıldığı televizyon programında dile getirdiği düşüncelerinin Noyan ailesinin düşüncelerini yansıtmadığı belirtilerek, "Noyan ailesi olarak bu şahısa aile ismimizin saygınlığını kirlettiği için hakaret davası açarak hukuki süreci başlatacağız" ifadeleri kullanılmıştı.

Kaynak: HaksözHaber

Bu esra elönü neyin nesi bilen varmı .. arafta proframı sunuyor ben bir kaç kere denk geldim baya zaman oluyor neyse. bilen varmı

Bu esra elönü neyin nesi bilen varmı .. arafta proframı sunuyor ben bir kaç kere denk geldim baya zaman oluyor neyse. bilen varmı

Ben biliyorum Mutedil biri eski meslektaşım..
Bu konuşmaya izin vermemeli haddini bildirmeliydim diye kamoyun açıklama yapmıştı zaten.
Esra kardeş iyi niyetli biri...

ilginç.
neslihanda onu iyi tanır. seninle aynı düşünmüyor ordan az çok biliyorum ben pek bilmemde. o bilir.
zaten her mesleğin bir çürük elması vardır derler . ben bir keresesinde ayvansaray kanal 7 binasında tanıştım onunla bir arkadaşın vesilesiylede ozaman program yaptığını bilmiyordum sima olarak ve benimle aynı gibiydi yaşını bilmiyorumda .
neyse

Muhafazakar kesimde pek ragbet görmez Esra hanım nedenini bende bilemiyorum lakin harbi üslubu ve durusuyla konumu güzel ..
Ayrıca neden izin verip seyirci kaldıgına bende anlam veremiyorum hiç onluk durum degil basireti baglanmış olmalı ..

Muhafazakar kesimde pek ragbet görmez Esra hanım nedenini bende bilemiyorum lakin harbi üslubu ve durusuyla konumu güzel ..
Ayrıca neden izin verip seyirci kaldıgına bende anlam veremiyorum hiç onluk durum degil basireti baglanmış olmalı ..
aynen o meslekten dolayı eleştirilmiyor
çarşaf ile kapalılıgın ve makyajın estetikliğin ve bazı ortamlara girip çıkması tepkiye neden oluyor. yani akıllı ile aklı olmayan arasında bir görünümü var. bir kaç kişi diyemem ama genel olarak sevilmiyor yüzdeye vurursanız yüzde 78 i küsürü sevmez herkesin bir gerekçesi var. biraz kişiliğide yansıyor . yav sanki yanlış anlamayın Allah günah yazmasında sırf kanal 7 için kapalılıga giriyormuş havası var.. ben bunu açık gördüm hep studyoda elini sıktım konuştum hatta benim arkadaş yazdıydı buna ercan :) bilmiyorum şuan nedir ne degildir görünce burda neyin nesi tanıyan varmı ondan dedim

Ben biliyorum Mutedil biri eski meslektaşım..
Bu konuşmaya izin vermemeli haddini bildirmeliydim diye kamoyun açıklama yapmıştı zaten.
Esra kardeş iyi niyetli biri...
abi bişi diyimmi bu sizin yanınızdan bile geçemez sizin meslekteki ahlakın bu eline su dökemez ? sizinki başka

Bu teyzenin geçmişide ileri derecede hem maddi ham manevi olarak pislik.
Tövbe etmiş dönmüş dedim ama kanında hala vatan hainliği beslediğini söylemekten kaçınmadı.

Son düzenleme:
Fatih bizle alakası yok zaten :)
Ama mesleğinde iyi ve mutedil biri. Ahlakını bilmem özel olarak dışarda görüşmüşlüğüm yok. Lakin iş için çoğu kez paslaşmıştım geçmişte

bilmiyorum abi iş hayatını yinede tahminen diyorum sizin kadar işlin ehli değildir.. bi ön yargı oluştu ya onu kıramadım bu hatun üzerinden . ☺ doğrudur

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri