Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Sesimi duyan var mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ZARiP
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1999 depreminde duydum ilk Van depreminde şahit oldum Allah duyurmasın bi daha:(

3 şubat 2002 tarihinde daha ortaokul 2 deyken duydum ilk bu sesi.
72 gün çadırda kaldık.
Allah ım sen büyüksün.

Depremlerde, çığlarda, toprak kaymalarında, tüm arama kurtarma çalışmalarında dikkat kesildiğimiz ses... :(

Allah korusun.

Bu sesten nefret ederim.. 99 depremi bende psikoloji kötü anı bıraktı.. Allah hepimizi korusun duadan başka çare yok.. ev sağlam olsa yer yarılır bir şekilde yine ölürsün.. ölmek mesele degil sakatlık sıkıntı sürünmek kötü..
Sesimi duyan varsa Can havlidir eyvallah ama panik yapmamaya gayret gösterin lütfen .. panik insanı ölüme götürebilir..

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri