Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Yeni Üye Selam.

Dil-figar

FK Editör
FK Yarışmacı
🍀🐞
Burç
Aslan
Memleket
Trabzon
AodL3W
Takım
CNBHo3
@asminya, yıl dönūmūn kutlu olsun ? :)
Hosgelmisin,bu guzel forum da iyi ki karşilasmisiz.???
☘????

asminya

FK Üyesi
Hosgelmisin,bu guzel forum da iyi ki karşilasmisiz.???
☘????
beden dili etkileşimin ve iletişimin ilk önemli olan yanıdır. sonra devamından dil gelir. iletişimin en etkili olanıdır. insanlar düşüncelerini
konuşmuş olduğu dil aracılığı ile karşı tarafa aktarabilmektedir. dil, soyut bir sistem olmasina karsilik, onun kişisel kullanimi olan söz va yazı ise
somuttur. yani biz şu an bu forumda somut olanın kullanıyoruz. velhasıl bu kısıtlı durumda, tanımanın mümkün olmadığına, ama tanışmanın
mümkün olduğuna büyük inanıyorum. yani, bu durumda forumlarda da gözlemlediğimiz kadar var olabiliyoruz ancak.
güzel düşüncen için teşekkür ederim kıymetli @Dil-figar. durup, ince şeyleri görmeye vakit ayıran biri tarafından farkedilmenin güzelliğini tarif edemem sana.
bir ferahlık, hissedilmenin ve anlaşılma gayretinin getirdiği bir rahatlık hissiyatı daha çok. günümü ve gönlümü neşelendirdin. duygularımız karşılıklı elbette
:gul2:

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
@asminya nice mutlu forum yılları birlikte olmak dileğiyle :) iyiki forumumuzu bulmuşsun iyiki sevmişsin :hrt:

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
;Die:: @asminya tabiri caizse bizde seni görmeden sevdik benimsedik. Benim için kendine has tarzınla mizacınla ayrı bir yere sahip olarak kalacak-inşallah bir yıl daha çok yıl olacak.
Kelimlelerle aranın ne kadar iyi olduğunu biliyoruz. Bu güzel düşüncelerinde o kelimelerle buluşunca ortaya nacizane şaheser çıkmış. Sanırım aykırılığın seni mute bırakmıyor.

Birinci yılı konuşmana küçük dostlarımızı eklemen çok ince bir davranış.. onlar sessiz kullar onları unutmamak lazım. as1

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Biraz geç oldu ama yazabilmek için anca toparlandım Forumda yazdıklarınla dikkat çeken foruma ayrı bir hava güzellikler katan iyiki buradasın iyiki burada yolumuz kesişti dediğim üyelerdensin senin kadar ince ve naif cümleler kuramıyorum ama bilmeni isterim ki seni çok seviyorum iyiki buradasın iyiki seni tanıdım forumda senin gibi gönlü güzel yazılarıyla farklılıklar yaratan birinin olması çok güzel nice uzun yıllar forumda olman dileğiyle öx;se)))

asminya

FK Üyesi
Biraz geç oldu ama yazabilmek için anca toparlandım Forumda yazdıklarınla dikkat çeken foruma ayrı bir hava güzellikler katan iyiki buradasın iyiki burada yolumuz kesişti dediğim üyelerdensin senin kadar ince ve naif cümleler kuramıyorum ama bilmeni isterim ki seni çok seviyorum iyiki buradasın iyiki seni tanıdım forumda senin gibi gönlü güzel yazılarıyla farklılıklar yaratan birinin olması çok güzel nice uzun yıllar forumda olman dileğiyle öx;se)))

ah güzelliğim, kaleminden güzellikler akmış. senin o güzel kalbini severim.
iyiki sen buradasin asıl, forumda kalmama en güzel sebep belki de senin bu doğallığın.
çok kıymetlisin mevacığım, bende kıymet bilmeye daha özenliyim artık Ra)))

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar