Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Sapık Şeyh Fatih Nurullah'ın Ses Kaydı Ortaya Çıktı 'Bekaretinde Sorun Yok'

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Ben şoklardayım ses kaydını dinleyin.

12 yaşındaki çocuğu istismar ettiği için tutuklanan Uşşaki Tarikatı lideri Fatih Nurullah'ın ses kaydı ortaya çıktı. Sapık şeyh çocuğun babası ile yaptığı konuşmasında "İleri giden bir şey yok, aramızda nikah konuşmaları geçti, hata etmiş olabilirim. Bekaretinde sorun yok..." ifadelerini kullandı.
Sapık Şeyh Fatih Nurullah'ın Ses Kaydı Ortaya Çıktı: 'Bekaretinde Sorun Yok'

Odatv’den Sami Menteş’in haberine göre, konu hakkında bilgi veren kaynaklar, cinsel istismarın, baba F.A. ile tutuklanan Fatih Nurullah arasında geçen bir konuşma sonrası ortaya çıktığını söylediler.

Nurullah’ın tutuklanmasına giden sürecin başlangıcı olan konuşmanın kaydı daha sonra ortaya çıktı.
Konuşmada “Mehdiyle evlilik” rüyalarından yola çıkarak çocuğun kendisine verildiği zannına kapıldığını söyleyen Fatih Nurullah, babayı “ileri giden bir şey yok”, “insan nefis taşıyor, aramızda nikah konuşmaları geçti, hata etmiş olabilirim”, “bekaretinde sorun yok”, “bana yakışmayacak şekilde öpmüş oldum”, “sevişme diye bir şey yok oğlum, öptüm”, “bu da Allahın bir takdiri” sözleriyle ikna etmeye çalıştı.
Bu işi örtelim dedik
'Bu işi örtelim dedik...'

Telefon konuşmasında “Namusuna, iffetine, bekaretine herhangi bir sorun yok yani anlatabildim mi?” diyen Fatih Nurullah, sözlerini şöyle devam ettirdi:

“Şimdi deniyor ki bana Y.A. psikolojik sorunlar çekiyor, bunu pedagoga götüreceğiz. Ondan sonra seni işte hapis yatıracak veya işte ne bileyim ben de dedim ‘Kızım bu olduğu zaman yani ben ya intihar ederim ya da bu diyarlarda çeker giderim. Bana başka bir şans bırakmıyorsun’ dedim. Ben bu kadar size aile hukukumuz var. O da dedi ‘İnsan nefis taşıyor’ böyle konuşmalar geçti aramızda. Nikah vesaire konuşmaları. Ben burada bir hata yapmış olabilir ama ileri giden bir mevzu da yok. Yani 'Bu işi örtelim' dedik yani anlatabildim mi?”

'Ben gittim mi tarikat zaten biter...'
'Ben gittim mi tarikat zaten biter...'

Baba F.A.’yı ikna etmeye çalışan Fatih Nurullah konuşmasında ayrıca şunları söyledi:

“Seni evladımız bildik, ailemiz bildik yani ben inanıyorum ki şimdi ben şu anda aramızdaki hukuktan dolayı ben yani sen canını bu yola koymuşsun yani istesem bile verirsin kanaatindeyim ama şu anda böyle bir durum da yok. Bir an böyle bir şey olmuş yani. Bunu bilmiyorum sen büyütüp de tarikatın kafirlerin diline laf sürmek, bu Odatv’ler şunlar bunlar hepsi bizim üzerimize zaten saldırıyor. Başımızda binlerce dert var.

Ben gittim mi tarikat zaten biter. Bu kadar hizmetler ortada kaldı. Sen… Ocağına düştük yani… Sen de bizim kardeşimiz olarak, ne bileyim şu anda derdimi sana açayım dedim.

İnan ileri giden bir şey yok. Söyledim yani. Yukarı çıktım dedim ‘babanın bu işten haberi var mı?’, ‘Var’ deyince, inan bir öpme oldu yani o kadar yani.”

Konuşmasına gülerek devam eden Fatih Nurullah, “Onu şimdi uyutup uyutup yanıma getiriyorlar. Şey oluyor…” dedi.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Zaten az çok herkes olayı biliyor. Geçmişten bu yana Oda TV nin efendi olarak önümüze koyduğu bu adamı bugün karalamaya çalışması olayın tıplı 28 şubat öncesi Fadime Şahin ve Aczimendiler üzerindeki yapılan algıya tarikat ve cemaatleri ixaya getirme yıpratma bazında bir algı operasyonunu görmek lazım.

Bu sapık adamın Uşaki lideri olmadığını anlamak için daha kaç basın açıklaması lazım. Oda TV nin taaa bir kaç yıl önceden beri Uşaki lideri olarak tanıttığı zatı Uşakiler o dönemde açıklama yaparak bizle hiç bir bağı yoktur dediler. Bu olaylar patlak vermeden yıllar önce.

Peki oda TV hala aynı yalanı var olan bir sapıkça bir vakıayı cemaat ve tarikatlere mal ediyor. Milli eğitimde bir sapık öğretmenin yaptığı taciz yada tecavüzü tüm milli eğitim camiasına mı mal edecez. Yada orduda bir uzmanın yaptığını tüm orduya mı yükleyelim. Efendim Tc ordusu mensubu bir kıza tecavüz etti. Kulağa ne irrite edici geliyor.

Suçun ferdiliği esastır. Sapıkkişiler üzerinden camiaları vurmak onursuzluk şerefsizliktir.
Ben tarikatların hiç sevmem, lakin sevmiyor olmam bu algı operasyonuna alet olacağım anlamına gelmez.

Sol cennah kendinizde yırtsa islami hareket engellenemez. ZAlimler var oldukça, zülum sarayları yerinde durdukça islami harekette cemaatlerde tüm güçleriyle var olacaktır.

Her camia kurum kuruluş içinde çürük elmalar vardır. Çözüm kişiler yüzünden camiaları karalamak değil, çürük elmaları kasaya girmesini önleyecek yollar aramaktır.

Bu Sapık herifin yaptığını bir camiaya mal etmek onursuzluktur. Tıpkı bir başka sapığın yaptığını Ensar vakfına mal etmek gibi...

Bu zihniyetin bu sapıklardan farkı yok. Bende o zihniyetin içinden gelen biriyim. Aranızda beni tanıyanlar var. Sol cennah kendini çok temiz pazarlamasın...

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
kemal sunalın bir repliğinden alıntı yaparak.

her dostum diyen attı bir kazık

her Allah dostu bilinenden bu tür şeylerin çıkması camiası çamur at izi kalır moduna getirdi.. Türkiyede bu işler biraz değişik.
daha düne kadar adamı savunuyordum taaki kendi sesinden duyana kadar !
her yaptıkları hatayıda nefs olayına bağlamaları hala bir umut kandırırız inanan enayileri misali demeleri yokmu insanı deli ediyor. bu adamı assınlar :D şerefsiz. . şaka gibi

asminya

FK Üyesi
Gucunuz varsa olayi ozellikle A haberde ve yandas tum medya kanallarinda ve yandas gazetelerinizde haber olarak verin de gorelim. Habere yayin yasagi getireceginize. Sapik herif.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Brida senin haberin yok galiba A haber manşet manşet haber yaptı...

Evet Adam sapık...
Bu konuda hemfikiriz.

Bugün muhalif olanlar iktidar değiştiğinde yandaş olacaklar, yani nereden baktığınızda bağlı, bana göre iki tarafta baya bir yandaş çıkarcı ve yalancı :)

Pejmürde

Yeni Üye
Gucunuz varsa olayi ozellikle A haberde ve yandas tum medya kanallarinda ve yandas gazetelerinizde haber olarak verin de gorelim. Habere yayin yasagi getireceginize. Sapik herif.

Kusura bakmayın ama hakikaten nefret gözünüzü kör etmiş : )

Pejmürde

Yeni Üye
Brida senin haberin yok galiba A haber manşet manşet haber yaptı...

Evet Adam sapık...
Bu konuda hemfikiriz.

Bugün muhalif olanlar iktidar değiştiğinde yandaş olacaklar, yani nereden baktığınızda bağlı, bana göre iki tarafta baya bir yandaş çıkarcı ve yalancı :)

Aynen öyle
Sanırsın bütün TV kanalları tarafsız objektif haber yapıyor
Herkesin bı tarafı var ve bu hep böyle olmuştur

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Tarikat lideriymiş hadi ordan be sapık sapıktır bitti gitti

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Bir zamanlar bir adam vardı...
Adı Ahmet Altan...
Türkiyede enses ilişkiyi meşrulaştırmaya çalışmıştı bu adam...
Çok iyi hatıtlıyorum taraf gazetesinin ilk sayısı çıkıcaktı, liberaller hepsi bir aradaydı, ve Altanın sloganı şuydu : Tarafsızlık Namussuzluktur...
Ve sonunda ortaya çıktı ki bu adam namussuzmuş...
Bana göre hep öyleydi çünkü ben solcuykende ona nammuzssuz derdim...
Hatta islami hareketle yollarımız kesiştiğinde yayın evimize kitap yayınlanma talebi gelmiş ve yayınlanma kararı çıkarsa tüm görevlerinden istifa ederim demiştim o derece :)

Tarafsızlık namussuzluk değil lakin türkiyede tarafsız kalmak mümkün değil. Herkes bir taraf...

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Tarikat lideriymiş hadi ordan be sapık sapıktır bitti gitti
Yaf tarikat lideri falan değil, yıllar önce oda TV bu adamı efendi hzleri diye tanıttı. Uşakilerin lideri dedi. Uşakiler açıklama yaptı bu adamların bizle alakası yok diye. Şimdi bu adam sapık çıktı oda tvhala yalanına bu sefer tersten devam ediyor

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Yaf tarikat lideri falan değil, yıllar önce oda TV bu adamı efendi hzleri diye tanıttı. Uşakilerin lideri dedi. Uşakiler açıklama yaptı bu adamların bizle alakası yok diye. Şimdi bu adam sapık çıktı oda tvhala yalanına bu sefer tersten devam ediyor
Ne olursa olsun demek istedim şeref yoksunu bir mahlûk sonuçta

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
ya bu şerefsiz insanın birde dolu göze dolgu gibi görünen hayırları var biliyormusunuz ? kaç kere geldi ben bu adamın elini öptüm :haha: hemde defalarca bağcılar 100.yıl 42 evlerdeydik biz yerimiz 30 senedir parkımıza geldi tencereler kaynattırdı sünnet merasimleri nikahlar baya hayır sever neyim bildim haha ama adam içinde birşeyler yaşıyormuş. yinede allah razı olsun hayırları için ama sapıklıgı yakacak onu . normal bir insan bunu yapsa yadırgamam bunun ardında binlerce talebe var birde uşakileri bilmeyen yoktur iyi kötü .. tarikat çamuru yedi adamı salla bunların dernekleri aş evleri neyim var biraz aktif tarikattı bunlar. şok oldum dediydim . Allah işte bazen güzel gösterip sapıttırıyor bazende sapıttırıp tövbe çektiriyor yani bir vesileyle ortaya çıkarttırıyor.. kendi ağzından duymasam vallaha iftira derdim.. ne dense haklı herkes. seviyodum bunu ben :haha: ama bunlar cübbeliyle iyidi :D daha yeni yav eskide değil 3 4 sene önce . neyse artık izliyoruz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar