Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Kutlama Sanal Maskeli Balo - Forum Kalemi II yaşında temalı

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
1651429080662.png

Öncelikle aylar öncesinden kutlama için özel bir konu olsun diye bana gelen @Meva ya teşekkür etmek istiyorum. Fişekler ve parti havası içinde ayrıca @BaRoN'a teşekkür ediyorum.
Telefonum arızalandığı için konuyu geç açtım normalde 00.00 da açılacaktı. Bahane değil gerçek :D

İki aydır çalışma üzerindeydik. Ve Balomuzu gerçekleştiriyrouz.

1651427946380.png

Maskeler 00.00 a kadar çıkarılmayacak konuya girdiğiniz andan itibaren maskeler takılı ona göre :)

Kendimi forumun fırlama çocuğu gibi hissediyorum. @Meva da bugün yancım :D

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Forum Kalemi'miz 2 yaşında fksevgi6
@Sakil ve işbirlikçileri @Meva @BaRoN her şey çok güzel olmuş harikasınızfkseviyorum3
Bizleri bir araya getiren gönüllerinize sevgi muhabbet veren Rabbime teşekkür ederim fkdua
Forum Kalemi'nin bu güne gelmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım fkpapatya0Iyiki varsınız fksevgi12

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
2. Yılımız hayırlara vesile olur inşallah.
Beraber güzel zamanlarımız oldu, inşallah daha fazlası da olacak.

Kuruluşundan bu yana emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Bizimle beraber çokça emeği olan ama aramızda olmayan Fatih, Destina ve Yaren arkadaşımızada geçmişteki Emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Güzel zamanlar geçirdik forumda, bazı amaçlarımıza ulaşamadık ama inşallah zamanla hepsine tek tek ulaşacağız.
Forumun bizlere çok katkısı oldu, bu süreç içerisinde herkese sanal üzerinde aile olunabileceğini, istişari zeminde alt üst rütbe olmadan forumun yönetilebileceğinide gösterdik

@Sakil @Meva @BaRoN abi bu güzel süprizden dolayı sizlere FK adına teşekkür ederim.
Forumumuzun tüm üyelerine teşekkür eder nice uzun birlikteliklerimizin olmasını temenni ederim.
Forumu ayakta tutan sizsiniz. Forum bizim değil sizin...
Özgür bir ortamı ayakta tutan özgün kalemlerdir
, özgün olmaktan vazgeçmeyin.
Güne gündeme dair söyleyeceklerim var deyip sesinizi yükseltin, yazın çizin, bizden isteyin biz yerine getirelim. Burası sizin...

Saygı ve sevgilerimle...
İyiki varsınız arkadaşlar.

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Şimdi 2 yaşında ama nice güzel mutlu senelere olması dileğiyle emeği geçen cümle değerli muhteremler sonsuz şükranlarımı sunarım :)
Iyiki varsınız cümleniz :)

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Senelerin sanki yıllanmiş gibi geçtiği ,aslında hiçte gün,ay gözetmeden evimin salonunda muhabbet halkası kurmuş gibi öylesi rahat ve öylesi mutlu hissettiğim forumumuz demek 2 yaşında olmuş bu beni gittikçe daha da duygusallaştırıyor.

Kurulumunda emeği geçen başta Fatih ve zevcesi destina kardeşlerimize teşekkürlerimi sunar ve akabinde forumuzu tüm yeniliklerle adeta kan olan @BaRoN a şükranlarımı sunuyorum iyiki bizimlesiniz.

Akabinde Forum Kalemi yönetim kadrosuna ,uyumlu ve istikrarlı çalişmaları ve rütbe ayrımı yapmadan disiplini ve intizamı sağlamakta uzman gayretleri için kucak dolusu sevgilerimi ve tebriklerimi sunuyorum. fkcicek10

Ve tabi ki olmazsa olmaz FK sakinlerimiz hepiniz ayrı ayrı değersiniz ve aramızda olmanız bizi sevindiriyor ve elbette paylaşımlarınız ile hem bizler hem ziyaretçilerimiz nasipleniyorlar emeğinize sağlık efendim lütfen daim bizimle olunuz.

Allahım düzenimizi ve diriliğimizi ve artı muhabbetimizi ali eylesin.

Saygılar. fkmerhaba5

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Sanki çok uzun yıllar geçirmiş gibi hissediyorum nedense galiba çoğumuz birbirimizi tanıdığımız için galiba
Bir bebek gibi forum kalemi önce emekledik şimdi yürüme zamanı
Birlikte nice mutlu yıllara

müstahsen

FK Üyesi
Şoyle bir sey yapalim mı?..;)
Aylik üye seciyorsunuz ya; 6'lı ceteyi "yilin uyesi"adı altinda oylayasak diyorum..Bilmiyorum, sanki heyecanlı olur gibi..Gerci sizle hic bise yapilmaz, hep pusu kuruyorsunuz..dfgs

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar