Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Meteoroloji Peribacaları kar altında bir başka güzel

ZARiP

FK Meteorolog

Tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleriyle bilinen Kapadokya'da, üç gün boyunca etkili olan kar yağışı ortaya güzel görüntüler çıkarttı.​

Peribacaları kar altında bir başka güzel​

Tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleriyle bilinen Kapadokya'da, üç gün boyunca etkili olan kar yağışı ortaya güzel görüntüler çıkarttı.​

1522734.jpg

Milyonlarca yıl önce Erciyes ve Hasan Dağı`nın püskürttüğü külleri, zamanla yağmur ve rüzgarın aşındırmasıyla ortaya çıkan peribacaları beyaz örtüyle buluştu.
1522735.jpg

Nevşehir’in Göreme ve Uçhisar beldeleri ile Çavuşin köyü çevresindeki, doğal kaya oluşumlarıyla kaplı vadilerde kar yağışının ardından güzel manzara oluştu.
1522736.jpg

Güneşin yüzünü göstermesinin ardından vadilerde gezinti yapan turistler, karla kaplanan alanlarda fotoğraf çektirdi.
1522738.jpg

Kılıçlar Vadisi`nde, ATV motorla gezinti yapan turistlerden Bora Küçük, Kapadokya`yı kar altında görebilmek için bölgeye geldiğini söyleyerek, "Kapadokya`ya daha önce de çok geldim ama kış mevsimindeki ilk ziyaretim oldu. Kapadokya, dünyanın birinci harikası diyebiliriz. Burada, yüzyıllık değil binlerce yıllık bir tarihi doku var. Bence bölgenin güzelliği tartışmaya açık bir konu değil." diye konuştu.
1522739.jpg

1522741.jpg

1522742.jpg

1522743.jpg

1522745.jpg

1522746.jpg

1522747.jpg

1522748.jpg

1522749.jpg

1522750.jpg

1522751.jpg

1522752.jpg

Vera

Yeni Üye
Burç
Boğa
Meslek
Boş Gezenin Boş Kalfası
DisPVx
Takım
jXd4NV
Ben buraya gitmiştim yıllar önce okul gezisi sayesinde çok güzel bir yer

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar