Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Tartışma ÖSYM de neler oluyor?

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
  • İstatistikte sabit
Bildiğiniz üzere ÖSYM başkanı görevden alındı.
Aslında her sınav bir hikayedir. Her kpss evlerde onlarca hikaye yazar. İnsanların emeği, çabası Her defasında hiçe çıkartılıyor, kpss, mülakat, alan vs hepsi ile alakalı onlarca yüzlerce iddia...
Kime güveneceğiz?
Adalet ve liyakatin yerini sadakatin almasının sonucumu bunlar?
ÖSYM de yaşanan bu adaletsizlik ve liyakatsizlikler size neyi gösteriyor?

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Bu nasıl olabiliyor anlamıyorum. Verdilen onca emek var. Verilen zaman var. Önceliklerimizden vazgeçmek var. Bir senemizi sınavı merkeze alarak gecirmek var ve sonuc husran.. acı ama gercek

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Bu kadar teknolijik imkan varken elde boy le bir şeyin olması kabul edilemez !...

Başkanın görevden alınıp yerine başkası atanması ile sorun çözülmedi...

Bunca emek zaman bir cinayettir yaa !...

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
KPSS niçin var onu da anlamıyorum. İnsanları bir sene veya fazlası çalişmayla yerleştirmeye çalişiyorsunuz extra olarak tekrar mülakata tabi tutuyorsunuz. Sınava ne gerek var her kurum kişiyi mülakata tutsun nitelikler varsa işe alsın.
Ben gece haberlerinde son dakika görünce eşimle istişare ettik aynı manayı çıkardık.
Aklımıza yine ve yine gayrı ihtiyari fetö yakıştırması gelmedi değil ilaveten gecenin bir vakti görev azli zannımca hayra alamet hiç degil.

lacivert

FK Onursal Üye
Burç
Kova
JkcUDD
Kime güveneceğiz bilmiyorum ama bu sınav kendi kendine yakalanmadı. Sorular göze sokularak çalınma veya satılma işlemi olduğu belli edildi. Ve bunun bu şekilde yapılması bana geçmişe de yönelik birçok şey düşündürttü. Umarım yakında ortaya dökülür pislikler.

Never Give Up

FK Üyesi
Burç
Terazi
İlginç bir şey yok. Bu ülkede sağ iktidarlar döneminde hep olan şey oluyor. Klasik yine soruları çalmışlar. Bizim gibi hak ederek bir yeri kazanamayacakları için onlarda soru çalmayı din fazilet ve siyaset sanıyorlar. Dün Fetullahçılar çalıyordu, bugün başkaları.. Kim olduğunun önemi yok, zihniyet bozuk olunca gelecekleri yer aynı oluyor.

Yalnız, hırsızları çok gördük ama bu kadar yüzsüzce, görgüsüzce çalanını görmedik. Soru tutulanları anlarım da cevap şıkkı tutturmak gerçekten baya ilginç oluyor..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar