Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Norm Ender

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Charismax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Charismax

Ne demek Hiç mi yok ?
FK Üyesi
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Bir çok wack Mc ye ilham verir ama sevilmez.
basit yazar etkili okur
tarzını herkes yapabilir.
seviyor ile sevmiyor arasında kalan bir rapçi
mekanın sahibi falan değil
kral hiç değil
parası bitince diss atar
rap bunda bir meslek hobi değil
benfero bundan daha verimli
ama dinlenir.
ve Türkçe Rapin kanayan yarasıdır.
ama bu piyasayada lazımdır.

bana telif atma ben bayparaj
eski tayfan disslemişti ona say

Sanatçı mı kendisi ?

İlk kez duyuyorum, acaba nerde yaşıyor

izmir adam 20 senedir piyasada . o sagopa kajmer içinde serseri gibi demen ne bileyim haha sagopa kajmer dedik o adam rapten ayrı birisi ? fanları olsaydı linç yerdin .d ama son zamanlarda bozdu . derviş takılıyordu namaz niyaz gitti adamın.. norm'a gelince illaki duymuşsundurda isim bilmiyorsundur karşına bir yerlerde çıkmıştır.

Belkide ilgi alanıma gitmediklerinden bana öyle geliyorlar :)
Yani bana çok garip geliyor.
Mesela Mahsun kırmızıgül, İbrahim tatlıses gördüğüm yerde direk kapatırım. Yani bana hitap etmiyorlar. Dolayısı ile yüz mimikleri davranışları onların sesinde gıcık olmama neden oluyor.
Mesela Azer serseridir ama samimidir. Haliyle uyuz olmam. Yani tipleri beni etkiliyor :)

Karşılaşmış olabilirim bununla ama inan hatırlamıyorum.

azer bülbülmü öğğk derim .. haha ya zaten ne demişler renkler ver zevkler tartışılmaz :p ne diyim doğru diyosun aslında

Mekânın sahibiymis galiba

bu adam hiç sevilmez ama dinlenir o ayrı birşey adam bir iki diss çakıp yolunu buluyor valla

Diss ne demek ya bu arada

atışma rap atışması

mekanın sahibi bir disstir mesela .. keltoş babana koş .. ben feronun yaptıgı şarkılara gönderme.. ezhel jeg bunlara gönderme hep

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri