Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Nisan Bir

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Yaren
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yaren

Gölgesine Razı Bir Fesleğen
Emektar Üye
Burç
Yay
Memleket
Antalya
DisPVx
Dünya şaka günü,diğer adıyla aptallar günü:)
Mizah sever biri olarak şaka yapmayı hiç komik bulmadım,düşene bile gülemeyen biriyim,hiç Nisan bir şakası yaptığımı hatırlamam,bana yapılmasından da hoşlanmam.
Aslında şaka organize bir iş,kandırılanın gözünden bakılarak aptllar günü denmiş olmalı...

Bi defa çalıştığım yerde müdürüm yaptı ona hala kızgınım kızkardeşimin başına bir şey geldi dendi kalbim duracaktı çok kötü bir şaka adı üstünde eşek şakası dahada kimseye yaptırmam hele bu şekilde yapmayın bunun adı şaka değil ?

Ben saka bekliyordum. Nereden gelecek diye bakiyordum sözlük konusu geldi:D
Bizim bir arkadasimiz gece yapmisti. Ablası yazıyormuş gibi öldüğünü söylemişti. Gercekten cok üzülmüştüm. Sabaha kadar uyuyamadım 9 da falan saka yaptigini soyledi:D az daha biz öldürüp helvasını yiyecektik :D

Ankarada okurken daha bi parça bebeyim 13-14 yaşında.
Mesaj attım babama, baba kavga ettim ben disipline verdiler ordan da okuldan attılar afyona geliyorum diye.
O ara derse girdik bir de arama olmasın mı, telefonu 2 saat saklamak zorunda kalıp babama 2 saatlik büyük bir acı kazandırdım ki o hafta harçlık göndermedi hahahahha
Hakettiğim için haftasonunu okulun kampüsünde volta atarak internet cafeye gidip arkadaşlarımın oyun oynamasını izleyerek geçti ?
Kısacası, yapmayın yaptırmayın yapanı da dövün :gls:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri