Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Arşiv Mobil Klavye editörü açıklaması

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Selamun aleyküm arkadaşlar.
4 gün önce choreme bazı güncellemeler gerçekleştirdi .. özellikle mobil tarayıcılar için ..
Genel bir klavye editör sorunu vardır bu bizim site ile alakalı değildir bazı sitelerede yansımaktadır..

chrome harici mobil samsung tarayıcıda bir problem yaşanmamaktadır.. diğer tarayıcıların akıbeti nedir kullanmadığım için bilmiyorum..

olay şöyle birşey

telefondan yazı yazdıgınızda yanlışı silmek istediğinizde siliyorsunuz tekrar yazmak isteyince klavye kayboluyor.. bazende yazdıgınız halde yazdıklarınız editörde gözükmüyor.. ben bu problemi 4 5 gündür yaşıyordum.. telefonumdan kaynaklı sanıyordum ..
megersem değilmiş genel problem yaşayan sitelerde var .. ve temanın görünümünüde etkileye biliyor bu problem..
googlenin güncellemesinde yazım editörüne yansıyan uyumsuz parametreler oldugu söyleniyor..

bıraktıgım link googleye ait herkes sorunlarını dile getirmiş..

biz webmaster sitemize gerekli şikayetimizi problemimizi dile getirdik'ki sadece biz değiliz.. umarım ordan bir çözüm çıkar çıkmazsa choremenin bir düzenleme yapması gerekiyor bu şikayetler üzerine.. sizde attıgım bu linkte gerekli problemi yazabilirsiniz sizin takdiriniz isterseniz..

iphone safari ne alemde bilmiyorum lakin samsung tarayıcıda yine kullanıma dair emareler var.

pc sürümde sorun yaşanmamaktadır ve aslında mobil sürümdede sorun yoktur tamamen tarayıcı bazlı bir problem .. bizden olmadığını bildirmek için sizlere bu açıklamayı yapma zorunluluğu hissettim..
sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederim..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar