Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Michael Jackson

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AsyA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AsyA

Öylesine...
Forum Kalemi
Müziğiyle ve danslarıyla bir döneme damgasını vuran şarkıcı :mj:

michael jordan diye girdim :)
@NoktA 'nın yazdığını okuyorum diyorum adam basketbolcu değil mi :)

Michael jackson gelirsek çok sevdiğim şarkıları var :)
Dansı klasik dışı..

Şerefsizin tekiydi... çocuk cinsel istismarları vardı .. ve sapıklıga teşvik ediyordu son zamanları böyleydi.. ilk zamanları ise eski ihtiyar gençliğin fenomeniydi

Döneme damga vuranlardan biriydi , Çevresi islamla şereflenmişti, Amerika siyahi ırkın önde isimlerin musluman oluslari ile calkalanirken kendisi hakkinda musluman olacagi epey ses olmustu ,hatirladigim kadari ile.

Özellikle çocukken çok dinlerdim. Ağabeyim doğum günümde Dangerous albümünü hediye ettiğinde sevinçten havalara uçmuştum. Şarkıları dinlerken saçma sapan danslar edip, şarkının hissettirdiği ölçüde klip çekerdim ? Güzel günlerdi... Benim için yeri hep ayrı olacak...

Gençlik yıllarımda neden dinlediğimi bilmediğim hissiyatta dinliyordum.
Yabancı müzik arsivim vardı sonra sonra nasıl böyle duygusal moda döndüm bende bilemiyorum :gulucuk:

Ben hiç sevemedim gitti, beyazlayabilecekmi. Diye ilgiyle takip ediyordum. Tarzım olmadığından galiba.
Düşünsene elimde tesbih bu müzik dinlediğimi :)

Not : Yazar burada tesbihe vurgu yaptı :)

Eğilerek yaptığı hareket çok hoş.
Ama o kadar ameliyat olması üzücüydü.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri