Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Dizi Analiz Merlin

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
Merlin

Ekli dosyayı görüntüle 10443
Sezon: 5

Merlin doğaüstü yaratıkların ve büyünün vatanı olan Camelot'a ulaşır ve orada bulunan amcasının da yardımıyla büyü yetilerini geliştirmeye başlar. Merlin'in gençlik yıllarını anlatan hikayede, Merlin ileride çok önemli bir büyücü olacaktır. Ancak genç Merlin'in yaşadığı Camelot'a hükmeden kişi Kral Uther'dir ve kral Uther büyü yapmayı yasaklamıştır. Böyle bir dönemde genç büyücü Merlin'in yolu henüz Kral olmamış prens Arthur ile kesişir.

İkili arasındaki ilişki ilk başta rekabetle başlamış olsa da kısa sürede çok yakın bir dostluğa dönüşür. Dizide öngörülen ise ikilinin ileride Camelot'un ve diğer krallıkların kaderinde büyük rolleri olduğudur. Geleneksel Kral Arthur efsanesinin aile ilişkilerine odaklı şekilde anlatılan bu versiyonu Merlin'in Camelot'a ulaştıktan sonra büyü yetilerini geliştirme maceraları üzerine kuruludur.

çömez bir büyücünün komik hikayesi :D büyünün yasak olduğu bir şehirde acemi bir büyücüyseniz hele de prensin yardımcısısıysanız işiniz gerçekten çok zor :glc: merlinin sakalı esprisini herkes biliyordur mutlaka biz kardeşlerimle beraber izlerdik hep o yüzden yeri başkadır bende komik ve fantastik severler için fena sayılmaz

küçük bir spoi: gerçekten sakar bir büyücü çok şey beklemeyin :glc: tarihteki bilinenden biraz farklı söyliyim dedim

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Sakar büyücü eğlenceli olabilir Ci:;:

Listemize ekleyelim :ntnt:

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
yorum yaparsan izlediğin zaman fe;;

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Arthur-Merlin ikilisinin aklımda bir kaç sahnesi var o kadar seviyorum ki o sahneleri. Hatırladigim kadar yazacagim

-Merlin senin yapmayı becerebildiğin bir şey var mı?

-Sana katlanmak.

-----

-Aklın bir çocugunki kadar

-Yinede senden akıllıyım

------

-Peki ne zamandan beri ahmak olarak egitiliyorsun?

-Bana böyle hitap edemezsin.

-Peki ne zamandan beri ahmak olarak egitiliyorsun lordum?

Eksik olabilirler ama izleyenler anlayacaktır :)

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
evet vardı ve bunlardan daha çok var:ROFLMAO:

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Uzun zaman oldu izleyelim fantastik komedi alanında oldukça eğlendiren eğlendirirkende düşündüren bir film.
Sakar ama akıllı, akıllı ama aptal bir merlin bulacaksınız :) Arthurun ondan aşağı kalır yanı yok bence :)

lacivert

FK Onursal Üye
Burç
Kova
JkcUDD
Ya başlığı görünce istemsizce bir hüzün çöktü içime. Ama güzel bir hüzün. Cidden çocukluğumun en sevdiğim dizileri arasında. Yıllar oldu hala değişmez bu. Yabancı batı dizilerinde ilk 10 listeme girer.
Eğlenceli fantastik bir şeyler izlemek istiyorsanız kesinlikle izleyin. Su gibi akıyor bölümler.

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Yememiş icmemiş dizi izlemişsiniz siz dizi izlerken ben ne yapıyordum hiç hatırlamıyorum? ama sanırım asla size yetişemem :hih:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar