Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Merhametine Dön Sagopa Kajer feat Kolera

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5

"Merhametine Dön" Herkes uyudu yine içtimada düşünce Bazen tercih etmen gerekir bilmemeyi bilmeye El değmemiş hayallerimin ortasında duran Bir kara sevda camına taş fırlatsam uyansa Casaretimi topladım, konuşacaktım Sen gelince sular altında kaldı anlatacaklarım Gözlerimin sığıcağı kadar aralık kapım, ellerin gül kokardı, sen diken satardın Hayır, ağlamıyorum; üstümden yağmur bulutu geçti Hayır, ağlamıyorum; gözüme biraz sen kaçtı Çok tedirginim çünkü çok soğuksun yahu Yine ormanın içine doğru kaçtı ürkek bir ahu Gülümsemene hasretim, bağlanmış basiretim Hem de kapalıymış kısmetim, boşuna beklemişim Bir sokak köpeği buldum ona sarıldım, ağladım, ağladım Aklımı avla, bir gafil kuş gibi mermiye değsin Ama bu canımı sakla, başka bir can yok elimde, avcumda Merhametine dön (yo, yo), beni benden çal (yo, yo) Buna lüzum var Buna lüzum var Aklımı avla, bir gafil kuş gibi mermiye değsin Ama bu canımı sakla, başka bir can yok elimde, avcumda Merhametine dön (yeah), beni benden çal (a) Buna lüzum var (ov-vov-vov-vo) Buna lüzum var (yeah) Yarım yanmış, yarım donmuş Aklım buna şaşmıs Ama şaşmamam gerekmiş, bu şaşkınlıklar aptalcaymış Senin kalbin ahşapcaymış benimki kezzapca, bu aşk ahmakça Geç ve köşene otur suskun! Senin zamanın degil bu zaman Önce konuşmayı öğren sonra kolay kavran Bu yollarda çok iyi olmalı manevran ve mis gibi kokmalı sunduğun manolyan Yolcuların yolcusuyum (ben), yolum tozlu topraklı Gerilmiş ettten canbaz için ipler Asfaltın üzeri paramparca cambazlar Hepsini kaldırıp atar ölümden cımbızlar Var olan son gücümle yüzümü yüzüne çevirmeliyim (hemen) Seni derhâl görmeliyim (derhâl) Ama hayır (hayır) bir kez daha acı çekerek ölmemeliyim (hayır)! Sana doğruları söylemeliyim (evet) Karşımda yollar, ahval paranormal Ben yoruldum, bir adım atmaya kalmadı tâkat Beni üzmeden söylemeye çalıstıklarının hepsi yüzümü mosmor eden sert tokat Aklımı avla, bir gafil kuş gibi mermiye değsin Ama bu canımı sakla, başka bir can yok elimde, avcumda Merhametine dön, beni benden çal Buna lüzum var Buna lüzum var Aklımı avla, bir gafil kuş gibi mermiye değsin Ama bu canımı sakla, başka bir can yok elimde, avcumda Merhametine dön, beni benden çal Buna lüzum var (var) Buna lüzum var Yo Kolo, Sago Kolo, Sago, go, go
Kaynak: Forumkalemi.Com

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar