Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Mutluluk Kumbarası Mayıs Ayı Mutluluk Kumbarası

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Ve seçim arafesi, seçime az kaldığı ve bu iğrenç ortam biteceği için çok mutluyum.
Birbirine tahammül edemeyen birbirinin düşüncesine tahammülü olmayan insan yığınları ortalığı kirletiyor.

Sizin gibi düşünmüyorum arkadaş size ne yaf,
Değişimden yana değilmisin?
Neyin değişimi?
Hükümet!
Ya sistem?
Karıştırma orasını...
Sistem değişmedikten sonra neyin değişiminden yana olayım. Değişim dediğiniz, millete altın kapta sıiunduğunuz zihniyet bu ülkeyi 100 yıldır yönetenler değil mi zaten?
Bu yüzden kendi gibi düşünmeyenlere saygı duymayan başkalarına tahammülü olmayan insanlarla girilişilen bu seçim sürecine sayılı günler kaldığı için mutluyum :)
Yaşasın :)

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Haftasonuna gireceğiz çok mutluyum:D

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Yazma heyecanım geri geldi onu farkettim. Sanırım artık bol bol karalayacağım :)
Bu arada bugüne kadar hep kalitesiz film izlemişim. Türkçe dublaj film izlemeye son...
Orjinal dil ve alt yazı seçeneği...

Hatra

FK Yazar
FK Üyesi
Ya @Zoe, adam bu yaşına kadar deli gibi dublajlı izlemiş. İngilizce telaffuz sıfır. Star Wars dedirtemedim bir türlü. Her şeyi yazıldığı gibi okuyor. Yemin ediyorum yaşlandım. “Tamam boşver Yıldız Savaşları de o zaman” diyorum onu da kabul etmiyor. Şimdi de Mandolorian demeye çalışıyor ama yok olmuyor. 😅 Nick demeyi de öğretemedim. Yazıldığı gibi söylüyor onu da. “Takma isim de, mahlas de” diyorum yine kabul etmiyor. Delircem. 😅

Son düzenleme:

Hejir

FK Üyesi
Dublaj-altyazı muhabbeti geçmiş. Genel olarak altyazılı izlesem de dublaja karşı değilim. Türkiye'de sektör dublaj konusunda çok başarılı bence. Son yıllarda bir gerileme görsem de dublajı yedirmem hacı kimseye. Buz devri örneği mesela. O ne muazzam bir dublajdır öyle. Dostumuz Sid'in Türkçesindeki o muazzam lezzet orjinalinde hissettiğim yavanlığın çok ötesinde bir yerde. Filmi orijinalinden izleyen yankiler bile bizim kadar eğlenmemişlerdir. Bazı şeyler hep önyargıya kurban ediliyor. Hakkı verilmiş dublajın hakkını teslim etmeye davet ediyorum sizi.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar