Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Duyurular Mart Ayı / Ayın üyesi ZiLaN :)

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
  • İstatistikte sabit
Merhabalar yine uyuyamadığım bir günden herkese Günaydın skandal gibi bir oylamanın ardından :) ankette birinci olup ayın üyesi @ZiLaN olmuştur kendisini tebrik ediyorum forum için ve benim için değerlisin seni çok seviyorum fksevgi12fkcicek10oylamaya katılan bütün üyelere teşekkür ederim bunu samimi olarak söylüyorum Forumun bütün üyeleri bizim için çok değerli bu sadece aylık eğlence foruma renk katmak adına yapılan güzel bir etkinlik gelecek ay aynı etkinlikte görüşürüz :)

Devamı gelecek... :)

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
Skandal değildi ama herkes öyle düşünsün 🤭 eğlencesine bir yarış ve kazanmak gibi bir derdim olmadı hiç ancak dünden beri olan saçmalıktan dolayı çok sevindim kazandığıma oy veren beni layık gören herkese bütün kalbimle teşekkür ediyorum 🤗 @Meva, @Sakil,

@EfuL!m, @Dolunay, @ZARiP, @Eymen,
@Meva Allah şahit bende seni çok seviyorum Rabbimde seni sevsin 🥰 buradaki tanıdığım tanımadığım konuştuğum laf attığım herkesi Allah rızası için seviyorum hiç bir çıkarım yok bundan emin olabilirsiniz 😊
Ve pasta sözü gördüm çikiletalı olsun olur mu 🤭
Ayrıca dünkü konuya açıklık getireyim @AsyA ile telefonda mesajlaşırken @Qasem hocadan bahsettim oy konusunda bana vermediyse artık Dbakira gelemez 👊👊 aynı bu şekilde yazdım dün @Meva da bana vermediğini söyleyince ona da Dbakira gelemez yolları tutucam gibi takıldım sadece konu farklı yerlere gitti herkes istediğine verir sonuçta neyse Allah hidayet versin hepimize 🤗
Ayın üyesi olmak Ramazan ayında nasip oldu herkese hayırlı ramazanlar diliyorum oruçlarınız amelleriniz makbul olsun inşallah bende tadını çıkarayım artık 🤭

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Tebrikler @ZiLaN

bugün 1 nisan @ZiLaN 'a şaka falan yapmadınız dimi :p :p

hem cuma hem aybaşı hemde ramazan başlıyor ne mubarek bir birincilik tarihe geçer :) ben daha Zilan'ın olduğu oylamaya girmem :p yanında kazanma olasılığımız yok ühü ühü :p :p

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
@Kenshi, @Dil-figar, @AsyA, @interceptor, çok teşekkür ederim eksik olmayın inşallahfksirin6fkcirkin0fksirin6
@interceptor, bugün bir Nisan değil mi hayır hayır olamas ben kazandım kesin fktrip1fkskandalfkskandal
Bende tarihe geçeceğini düşünüyorum unutulmaz bu forumda 🤭 est efendim ben garip bir Zilanım bütün birincilikler sizin olsun fkdans9

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar