Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Film Analiz LABİRENT 3 seri

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
LABİRENT 3 seri

Ekli dosyayı görüntüle 10549

Thomas bir anda uyanır ve yukarı doğru hareket halindeki bir asansörde olduğunu fark eder. Asansörün kapıları açılınca karşısında kendi yaşlarında bir grup genç görür. Koloni gibi görünen bu grup, onu bir kayranda karşılamıştır. Devasa büyüklükteki duvarlarla çevrelenen bu geniş alanda Thomas ne kendisini, ne ailesini ne de geçmişini hatırlamamaktadır. Dahası karşısındaki “Kayranlılar” da tıpkı kendisi gibi buraya nasıl ve neden getirildiklerini bilmemektedirler. Tek bildikleri şey, her sabah labirente gidilen dev bir kapının açıldığıdır. Güneş batarken ise kapı kapanıyordur. Üstelik her 30 günde bir asansörle gruba yeni bir genç gelmektedir. Thomas'ın ardındansa beklenmedik bir şekilde, bir hafta sonra Teresa adında bir genç kızı bırakılır. Thomas şimdi hem kayran sakinlerinin hem de geçmişte bir yerlerden hatırladığı bu labirentin sırrını çözmeye çalışacaktır.

üç seri şeklinde olan fantastik ve aksiyon dolu sıkılmadan izleyebileceğiniz güzel bir film ben çok çok severek izlemiştim ve çok arkadaşıma da izletmiştim ah ben yok muyum ben :T: :T: :glc: neyse işte zombiler için tedavi arayan bilim insanları ve onların deneklerinin yaşam mücadelesini anlatıyor ihanet dram eğlence macera aşk dostluk vesaire ne arasanız var ki başroldeki çocuk ve arkadaşları zaten sizi diziye bağlıyor rh;; ben thomas ve minhocuyum ona göre :T: izleyin gene güzel beğenme olasılığı yüksek demedi demeyin sonra rh;;

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
@Hifa, az daha bende yapacaktım inanki :glc:

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
gerçek ben neden üçünü beğendim ki :rhrh: :rhrh: :rhrh:

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
İlk bölüm özellikle labirent mükemmeldi. Yaşm mücadelesi, kurallar, kurallara baş kaldırı vs şahane işlenmiştir. Heleki kaçış planı on numara. Lakin 2 ve 3 özelikle labaratuvar sahnesi beklentim karşılamadı. Ama izlenmeye değer ve kaliteli üç serinlik bir film. Keyifle izleyebiliriz.

Puanım 10 / 7

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
bu seride net olarak beğendiğim bölüm ikinci bölümdü.diğerlerini pek sevmedim.yine de seriye puan vermek gerekirse,

10/7

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
Yani bu puanlar filmi izleyin demek ben öyle anladım evet evet filmi izleyin mutlakaSN9SN9SN9

@lacivert, minho süperdi kesinlikle oyum ona K]]

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar