Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Bilim Atölyesi KORONA TEDAVİSİ İLE ÖLDÜRÜYORLAR

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Farklı bir bakış açısı olarak forumunuzda sunma gereği duyduk.

28 Ağustos 2020 - 09:47

1- KORONA ÖLDÜRMÜYOR 2- ÇÜNKÜ ÖYLE BİR VİRÜS YOK

Yazan Muammer KARABULUT

Şuanda küresel güçlerin ana üssü Dünya Sağlık Örgütü’dür. Bu örgüt şuandaki görevi tüm dünyayı korona ile uyutmaktan ibrettir. Eğer uyarılara uymayan ülkeler olursa, o ülkeye yüzde yüz yaptırım uygulanır. Hükümet başkanları aleyhinde yayın bombardımanı başlar ve defterden silerler. Dolayısı ile DSÖ isteği ve yönlendirmesi sonucunda, 24 saat yaygın medya yalan haberler yapmak zorundadır. Yoksa o yaygın medya kuruluşları ne reklam alırlar ne de maaş… Aç kalırlar.

Tıp alanındaki özellikle bağımsız bilim insanları artık, “Boğaz ağrısı, nefes darlığı ve öksürük şikayeti ile gelene test yaparsanız, pozitif çıkmasının normal.” olduğunu ve asla test sonuçlarının gerçek olmadığını söylüyorlar.

Gelelim sürecin nasıl işlediğine. Yaygın medyanın yayınları sonucu kontrollü ilk tuzak test ile başlıyor. Yapılan tedavi ise tuzağın ikinci aşaması... Testin pozitif çıkmasıyla, yüksek miktarda kortizon ve ağır antibiyotikler devreye giriyor. Böylelikle korona tedavisi' diye başlayan süreç, başka rahatsızlığı olan insanların ölümüne neden oluyor. Demek ki araştırılması veya soruşturulması gereken aşı değil, öldüren korona tedavisi oluyor.

Bir tarafta test tuzağı ile elde edilen sonuçlar, diğer tarafta korona tedavisi ve diğer ikinci hastalıklar nedeni ile hastahanelerde hasta sayısı artıyor, istenilen korku ve panik havası da oluşuyor. DSÖ’de bu kurgunun hayata geçirilmesini dikta ettirdiğinde, pozitif ve koronalı hasta sayısında artış sağlanıyor. DSÖ yarın, Pandemi hastahaneleri normal dönecek dediği anda, Pandemi bitecektir. Bu durum, futbol hakeminin ilk yarı devresi ile 90’ıncı dakikada maçın bitiş düdüğünü çalması gibidir.

Eğer dünyaya Bill Gates’in kontrolünde olan DSÖ tarafından verilmiş olan panik havası ve test mecburiyeti olmasaydı, boğaz ağrısı ve öksürük şikayetleriyle hastahaneye gelmiş olan insanlara eskisi gibi ilaçlarını verip dinlenmeleri istenecek ve her şey seyrinde gidecekti. Ama bu artık mümkün olmaktan çıktı.

Çünkü Pandemi hastahanesinin acil servisine gelen kişilerin kontrolü ve taburcu olması bulaşıcı doktorlarının inisiyatifinde. Onlar da, tuzağın birinci ve başlangıcı olan testler ile yönlendiriyor. Kısacası onlar da testler sayesinde tuzağa düşüyor.

Gripal enfeksiyonların başlangıcı bağışıklık sistemimizin zayıflaması ile oluşuyor. Şimdi size hastahanede bağışıklı istemini zayıflatacak yüksek miktarda kortizon, üstüne ağır antibiyotikler verirlerse vücudun bağışıklık sistemi iyice çöker. Burada yapılması gereken tam tersi bağışıklık sistemini güçlendirmek olmalıdır. O zaman korona tedavisi ile insanların ölümüne de neden olunduğunu söylemek hiçte zor değil. Neticede bu DSÖ’nün yanlış Pandemi ilanı ve tedavi yönlendirmelerinden kaynaklanıyor. Baskı altında kalan doktorlar ise çaresiz.

Böylelikle olmayan bir salgından, insanlar ölüyor. Ülke liderleri de koltuklarını korumak için, bu "kumpasta", bilerek veya bilmeyerek rol almış oluyorlar. Dünyada yaratılan güçlü korku, algı ve panik sayesinde de halklar da liderlere karşı, önlem alınması baskısı yaratıyor. Hükümetler de yoğunlaşan baskıdan kurtulmak için, küresel darbe sonucu oluşan, kumpasa boyun eğmek zorunda kalıyorlar.

Aslında ortada panik ve korku dışında, hiç bir şey yok. Her şey normal seyrinde, ölümler virüsten değil. Ama küresel sistemin sahiplerinin hayata geçirmek istedikleri 5G teknolojileri, aynen hastahanelerde yapılan ilaçlı tedavi sonucu bağışıklık sistemimizi zayıflattığı gibi zayıflatacak. DSÖ üzerinde yapılan tatbikatta bundan ibaret.

İlgili yazıda ünlü Alman hekim Dr. med Claus Köhnlein'in açıklamalarından faydalanılmıştır.

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Gripal enfeksiyonların başlangıcı bağışıklık sistemimizin zayıflaması ile oluşuyor. Şimdi size hastahanede bağışıklı istemini zayıflatacak yüksek miktarda kortizon, üstüne ağır antibiyotikler verirlerse vücudun bağışıklık sistemi iyice çöker.

Bir takım yanlış üzerine ilerlendiği düşüncesi hep beynimi kemiriyordu.Alıntıladıgım bu kısım o kadar akla mantıga uygun geliyor ki hak vermeden edemiyorum.

Evet grip denilip reçete ile evde sağlıklı beslenerek dinlenilmesi önerilseydi belki de bunca kargaşa kaygı olmayacaktı..

Metni okuduktan sonra daha az endişeleniyorum hissi yaşıyorum ve daha farklı gözle bakıyorum . Sadece kafama takılan tek husus;evet grip olarak algılayalım fakat grip genelde kış aylarında yoğunlaşan etkendi Covid ise yazında aynı hızla bulaş riski taşıyor burayı normal rutin yaşadığım gribal enfeksiyon ile aynı kefeye koyamadım.. E)):

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Bir takım yanlış üzerine ilerlendiği düşüncesi hep beynimi kemiriyordu.Alıntıladıgım bu kısım o kadar akla mantıga uygun geliyor ki hak vermeden edemiyorum.

Evet grip denilip reçete ile evde sağlıklı beslenerek dinlenilmesi önerilseydi belki de bunca kargaşa kaygı olmayacaktı..

Metni okuduktan sonra daha az endişeleniyorum hissi yaşıyorum ve daha farklı gözle bakıyorum . Sadece kafama takılan tek husus;evet grip olarak algılayalım fakat grip genelde kış aylarında yoğunlaşan etkendi Covid ise yazında aynı hızla bulaş riski taşıyor burayı normal rutin yaşadığım gribal enfeksiyon ile aynı kefeye koyamadım.. E)):

Yanılıyorsun. Soğuk havalar arttıkça etkinliğinde artan bir gribal enfeksiyon septomlarıyla beraber seyreden bir virüs ve her halukarda direnci Düşürüyor. Grip genelde kış aylarında yaşansada yaz aylarında oldukça seyrek olarak görülür. Soğuk algınlığı ile karıştırmayalım. Grip bulaşıcıdır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar