Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Kırmızı oda

Dolunay

Düşler ülkesinin deli kızı
FK Sorumlusu
MasterChef
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Tv 8de başlayan yeni bir dizi
Psikolog ve yazar gülseren budayıcıoglunun kitaplarından ve de gerçek hayat hikâyelerinden yaşanmış olaylardan esinlenerek yapılmış bir dizi ve iyi ses getirdi
Ah meliha ne çektin be

Dolunay,

Ayy izliyormusun ne güzel dizidaşım varmuş ben netten takip ediyorum hercai olduğu için meliha ah meilha yaa

Evet izliyorum ve izleyen herkese yazarın kitaplarını tavsiye ediyorum (:
Melihanin o mevlidi okuması ne icliydi öyle ağladım ya salya sümük:(

Aslında bir komsum da ayy çok karamsar ruhum daralıyor dedi ilk başta hayatta hep güzel şeyler olmuyor be annem acı gerçekler diye birşey de var dedim izlemeye başladı bakalım oyunculuklar cidden güzel alya efsane oynuyor mesela rolünü

Psikolog değil bu arada, Psikiyatr kendisi. Tam da kitabını okumaya başladığım anda dizinin hayata geçişi.
Neyse, yine de kitaplarına devam edeceğim. Çünkü toplam 4 kitabından karıştırarak diziyi senaryolaştırmışlar.

Slm brida kitap okuyan birilerini görmek ne güzel
Iyi okumalar

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri