Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Yorum Kesişme; İyiki varsın Eren

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
0F71D5A3-EEDD-433F-B12B-5B6603CB6AC7.jpeg

1 Ocak 2022 tarihinde vizyona giren, yapımcılığını TRT ve Dijital Sanatlar'ın yaptığı, senaryosunu Mert Dikmen, Alper Uyar ve Özer Feyzioğlu'nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Özer Feyzioğlu'nun üstlendiği, başrollerinde İsmail Hacıoğlu ve Rahman Beşel'in yer aldığı sinema filmi.

Film içeriği kısaca şöyle;Trabzon Maçka'da teröristlerle kahraman Mehmetçiğin çatışması sırasında hayatını kaybeden Eren Bülbül ve onu korumaya çalışırken şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayat hikayesini konu ediyor.

Toplam 3 ay süren, bir helikopter, 22 askeri araç ve 54 sivil aracın kullanıldığı yapımda, yardımcı oyuncularla 1.195 kişi rol aldı.

Box Office'ten alınan bilgiye göre, Eren Bülbül'ün doğum günü olan 1 Ocak'ta vizyona giren yapımı iki günde 190 bin 387 kişi izledi.

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Filmi bugün izledim. Bütün haliyle gerçek hayat ve yaşadıkları ortamda çekilmesi insanı ister istemez etkiliyor ve ben çok etkilendim. Fakat gel gelelim film senaryosu hakkında aynı olumlu yorumu yapamayacağım.
Film arası farklı mekanların geçişleri evet başarılı fakat şehit Ferhat Gedik teröristleri arama tarama için özel ekiple yaptığı saha keşiflerinde hiçbir koruma olmadan bildiğin kısa kollu tişört, ekiplerin sırtında bir spor çanta ama ellerinde akrepler sanki kuş avlayacaklar. Eren ,komutana gözümle gördüm evin etrafındalar diye uyardığı halde 5 kişi ile keşif yapılması ölüme davetiye imzalatmak.
Eren’in annesini canlandıran bayan rolünü en güzel üstlenen diyebilirim büsbütün tanıdığım yayla kadınlarından hiçbir farkı yoktu başarılı.

İzlenebilirlik 10/9

Film müziği içinize işleyecek bırakayım burada bulunsun fkagla3

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Sinemada izlemek istedim ama yeni varyant çok hızlı ilerliyor. Internetten izleriz artık.

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
@AsyA, Hafta içi bilhassa seçtim arka koltuklarda birkaç kişi ve benimle Sahra sultan vardı koca salonda. Sende öğle saatleri okul saatleri öyle bir saat seçebilirsin maskemizle oturduk fkevet1

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar