Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

KAZANCINI GARANTİ ETTİ, BITCOIN SİSTEMİ İLE ZENGİN OLDU

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Aklına bile gelemeyecek bir servete sahip olan Volkan G. keşfettiği Bitcoin sistemi sayesinde oturduğu yerden hayallerini gerçekleştirdi!

Amerika’nın genç Bitcoin milyonerleri arasında parlayan Volkan’ın hikayelere konu olacak serveti geçtiğimiz hafta 1 milyon doları aştı ve Volkan bu serveti yalnızca 7 ayda kazandı. Volkanla yaptığımız söyleşiden çarpıcı kesitleri aşağıdaki satırlarda bulabilirsiniz.
news-img.jpg

İşte Volkan’ın bizlere ışık tutacak inanılmaz başarı hikayesi:

1993 yılında, İstanbul’un yoksul semtelerinden birinde dünyaya gelen Volkan, hali vakti pekte yerinde olmayan bir aileden geliyor. Annesi temizlik görevlisi, babası ise inşaat işçiliği yaparak aileyi geçindirmeye çalışırken yaşadıkları zorlukları hiç unutmamış. Ailedeki en genç çocuk olmanın verdiği çaresizlikten dolayı çocukluğunda her zaman geçim sıkıntısı yaşayan ve bu sıkıntılarla boğuşan, para biriktirmek için uğraşan ve ailesine destek olmaya çalışan biriymiş.

Yıllarca çocukluğundaki hayallerini gerçekleştirmenin çok uzak olduğu hissiyatını taşıdığını söylüyor, “üzerime temiz kıyafet almak, dışarı çıkmak, sinemaya gitmek ve hatta arkadaşlarım ile görüşmenin hayallerini kurar dururudum” diye anlatıyor. Bazı zamanlar biriktirdikleri paralarla,ailece memleketlerinde akrabalarını ziyaret edip en azından nefes almanın huzurunu hissediyormuş.

Başarılı bir ilkokul hayatı geçiren Volkan, önce ortaokul ve liseyi bitirdi. Okulunda başarılı idi, Hayali istediği üniversiteye gitmek ve istediği bölümü okumaktı. Ailesine ve kendisine daha iyi bir hayat daha iyi seçenekler sunmak için para kazanması ve şartlarını iyi hale getirmesi gerekiyordu.

Amerika’da üniversite okuyabilmek için başvurduğu bursu kazandı. Çalışkanlığı sayesinde artık hayal ettiği üniversiteye girebilecek ve aynı zamanda ailesine para göndermek için de çalışacaktı. Çok geçmeden hazırlıklarını tamamladı, okuluna başladı ve dönem başlangıcında üniversitede tanıştığı oda arkadaşı ile iyi arkadaş oldu.

Volkan bir yandan üniversitede okuyor bir yandan da ailesine az da olsa para yollayabilmek ve harçlık çıkarabilmek için geceleri ve haftasonları benzincide çalışıyordu.

Ancak saatine aldığı 9 dolar, çıktığı yolculukta koyduğu zengin olma hedefini gerçekleştirmesini engelliyordu. İstediği hayat standardına ulaşabilmek için, mezun olduktan sonra önünde çok uzun yıllar olduğunu biliyordu.

Ancak onun bir hedefi vardı: Zengin olmak!
news-img2.jpg

Volkan kendisinin çok zor şartlarda geçinebilmesine rağmen oda arkadaşının lüks içinde yaşadığını ve istediği her şeyi alabildiğinin farkına vardı. Arkaşının anlattığına göre o da varlıklı bir aileden gelmiyordu. Aynı şartlarda iken yaşam tarzlarındaki bu farklılık Volkan’da bir merak uyandırmıştı.

Bir gün yine odasında çalışırken oda arkadaşının açık kalan bilgisayarında bitcoin üzerine bazı parasal işlemlerin yapıldığını gördü. Bu işlemler bitcoinin değer artışı ve düşüşü üzerineydi fakat arkadaşı fiziksel olarak bitcoin satın almak yerine, bitcoin’in artış ve azalışına işlemler açıyordu.

Başka bir deyişle, bir bitcoin için 9000 dolar ödeyip fiyatının artmasını beklemektense, 250 dolar gibi cüzzi bir yatırım ile bitcoin fiyatları hem düşerken hem de yükselirken kazanç elde ediyordu.

Sistem çok akıllıcaydı ve Volkan bilgisayardaki sistemin ismini not aldı.

Geceleri işten sonra okuldan kendisine verdikleri dizüstü bilgisayarında bu konu ile ilgili araştırmalar yapmaya başladı.

Araştırmalarında, başka insanların da bitcoin üzerine kurulu bir sistemle internet üzerinden binlerce dolar kazandıklarını keşfetti. “İlk başta anlam veremedim ama sistemi detaylı anlatan siteyi bulduktan sonra tüm fikrim değişti” diye anlatıyor.

"Okuduklarım sonucunda, hedefe odaklandığımda zengin olacağımı anladım"

Volkan bu noktada inanılmaz heyecanlandığını ve bunun kendisi için bulunmaz bir fırsat olabileceğini anladığını söylüyor

“Hayatımda ilk kez hayallerimi gerçekleştirmeye bu kadar yakındım!”

Akşam sistemin beni yönlerdiği gibi bir hesap açarak gerçek para ile işlem yapmaya başladıktan sadece bir saat sonra hesabımda ekstradan 50$ bulunuyordu!!! Bu inanılmazdı! Kalbim küt küt atıyordu ve ben heyecandan zar zor nefes alabiliyordum! Herşey yolunda gidiyordu!!!

‘Değeri düşmekte olan’ Bitcoin üzerine işlem açıyordum ve kazanıyordum!

Bütün gece boyunca gözlerimi kırpmadım ve işlem yapmayı sürdürüm, gözümü para bürümüştü, farkındaydım ama kendimi tutamıyordum. Sabaha kadar işlem açmaya devam ettim. Tamam, hepsini kazandım demiyorum, irili ufaklı kaybettiklerim oldu, ama sonuç itibariyle kazanan işlem adedim kaybettiklerime nazaran ezici üstünlük ile daha fazlaydı. Sabahın ilk ışıklarıyla hesabımda artık 1000 $ bulunuyordu!

1000 ABD doları!!! Sadece ve sadece akşam hesabıma yatırdığım 100 dolar sayesinde! Gözlerime inanamadım! Sonsuza dek devam etmek istedim, ancak uyku beni yendi ve ben zorlukla yatağa ulaşarak uyuyakaldım...

Gün ortasında gözlerimi zar zor açarak tekrar hesabıma baktım, ve hesabımdaki 1000$ hala duruyordu. Demek ki bu bir rüya değildi! Bu para için benzincide aşağı yukarı 110 saat çalışmam gerekiyordu!

Ertesi gün tüm dersleri ektim ve bilgisayarı hiç terk etmedim, gece yarısında hesabımda artık 2000$ bulunuyordu!!! Başarımın ilk rakamlarını ezberlemiştim!

2000 dolar eksi 250 dolar, net 1750 dolar kazanca denk geliyor. O zamanki kurla bu miktar 6500 liraya denk geliyor! İki günde 6500TL!!! Bu kadar miktarı hayatımda daha önce hiç kazanmamıştım! Sonradan daha büyük yatırımlarla günde 5.000 dolara kadar para kazanabileceğimi keşfettim ama ilk kazanç için bu para bana çok uçuk bir rakam olarak gelmişti.

Uyumadan önce 6500 lirayı çekme talebi gönderdim. Hala başardığıma inanamıyordum, daha sonra uykuya daldım.

"Sabah telefonumun mesaj sesiyle uyandım. Hesabıma 6500 lira yatırılmıştı!!! 6500 lira az önce benim hesabıma havale edilmişti. Yöntem işe yarıyordu!"

news-img3.jpg

Kısa bir süre sonra Volkan hayatında hiç bir arada görmediği kadar parayı elinde tutuyordu.

Hayallerinden önce ailesi aklındaydı. Güzel haberleri ailesi ile paylaştı ve yakın zamanda onlara kendi evlerini almanın sözlerini verdi.

Günler geçtikçe sistem sayesinde daha fazla kazanmaya ve aylık gelirlerini katlamaya başladı.Türkiye’de bulunan ailesine içinde rahatça yaşayacakları bir ev satın aldı, hayallerini tam anlamıyla gerçekleştiriyordu.

Okuyucularımıza tavsiyelerin nedir diye sorduğumda ise:

news-img4.jpg

“Herşeyi mutlaka başarabileceğinize inanmak gerekir! Bu çok önemlidir, bu inanç olmadan hayatta hiç bir şey olmayacaktır! “

Her şeyde böyle bir şansı görmeye çalışın: Çevrenizdeki herhangi bir olayda, insanlarda, herhangi bir şekilde yaşam yolunuzda gözünüze çarpmış olan ve okuduğunuz hikayelerde, her şeyde! Bu şansları daima kullanın, çünkü bunlar sizindir! Ve mutlaka başaracaksınız!” diyor.

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Sıkca rastaladıgım ama bir türlü idrak edemediğim bu işlem ne kadar caiz onuda bilmiyorum hatta yakın çevremde ilgilenide görmedim duymadım ama bir tarafım hep merakta hakket kazanılıyormu dudak uçuklatan servet ..
Bilgisi olan varmı nedir bu işlem?

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
2009 da yatırım yapanlar ve 2019 da yapanlar iyi kazanmış.. abla altın neyse borsa neyse buda o çabuk el değiştiren bir sistem . ama güvenilirliği hakkında hiç bir fikrim yok .

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar