Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

FK Sözlük Kangal Cinsi Köpekler

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Avrupalı araştırmacılar... kangal cinsinin.. kurt cinsinin evcilleştirilmiş halidir demişler... tam olarak katılmasamda dayanıklılık ve güç olarak benzerlikleri ortada gerçekten...

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Buralarda hayvancılıkta kullanılan olmazssa olmaz köpek cinsidir
Kurt familyasından gelmiş olma ihtimalleri benim gözlemlediğim kadarutla imkansız gibi...

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Köpek Severim ama tabiki kangal köpek değil? biraz daha sevimli olanları ama çokta korkarım her tür köpekten hatta yavru köpeklerden bile ?

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Bencede kurt ailesine benzemiyor.. galiba güç olarak dayanıklılık olarak onlara benzemesinden .. sima tip olarak alakası yok ırk çok farklı gözle görünen tabi... ama adamlar dna incelemesine ve yaşama şartlarını zora sokarak denemeler yapmışlar... avrupa dediğimde ingilizler malum koloni oluşturmayı seven bir toplumu var.. bilim insanlarıda kaçık ticari kafa hep.. bir tek kangalı küçültüp cep köpeği yapamamışlar :haha: bu arada @Meva gerçek samimi söylüyorum cüsse büyük olsada en sadık köpektir kangallar @Qasem bilir belki.. sahibine en sadık olandır onun oralarda mutlaka dediği gibi çoktur vardır..

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Sadık olmaları ile ilgili bir sıkıntı yok köpekler sevimli tatlılar @Charismax ilerde köpek korkumu yenersem beslemek istediğim hayvanlardan biri köpek ama her ne kadar yensemde kangal köpekten korkarım sanırım ?

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Amaa ablası niye öyle diyon ya... kocaman kafaları var sarılıp yatıcan oyys :haha: ben bir kere denedim beni yer dediydim ağzını açınca kafamı yutar :haha: çok tatlılar

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Amaa ablası niye öyle diyon ya... kocaman kafaları var sarılıp yatıcan oyys :haha: ben bir kere denedim beni yer dediydim ağzını açınca kafamı yutar :haha: çok tatlılar
Ablası ben olmuyorum dimi ?aboo böyle dedin daha Bi korkmaya başladım öyle dedikten sonra çok tatlılar demen hiçte inandırıcı gelmedi Hemmen uzaklaşayım bu konudan d111

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar