Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Kadınların dövüş sanatlarına karşı ilgisizliği.

AsyA

Öylesine...
Forum Kalemi
Toplum yapımız ne yazıkki kızların bu tür aktivitelerine müsade etmiyordu. Değişen şartlarala birlikte suç oranlarının yükselmiş olması, savunma sanatalarına ilgiyi artırdı.

Çok isterdim fakat yetiştirme şeklim buna elverişli değildi biz ikamet etmekte olduğum çiftlikten dışarı özel izinle çıkardık bildigin haremde yetiştim fakat bundan dolayı serzeniş içerisinde değilim rahmetli babacım herşeyi bizim adımıza düşünmüştü dolayısıyla kendimizi koruma gibi bir hâl ile karşılaşmadık :cici:

Ben uzun süre Uzakdoğu savunma sporu yaptım ve o dönemlerde kızlar da hayli ilgiliydi bu sporla hatta milli sporcu derecesine ulaşmış arkadaşlar vardı.
Ben kadınların Uzakdoğu sporlarına ilgisiz olduğunu düşünmüyorum sadece çevrelerinden bir teşvik olmadığı için bu sporla ilgilenme imkanları olmadığı kanısındayım!
Kadınlar Uzakdoğu sporlarıyla ilgilenmeli mi derseniz kesinlikle hayatlarının bir bölümünde mutlaka durakları olmalı derim.
Her şeyden önce kendine güven aşılıyor insana ve bu sporlarla ilgilenmenin yaşı yoktur ki bu tad mutlaka hissedilmeli düşüncesindeyim...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri