Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Iyileşen çocukluğum, Iyileşen anneliğim.

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Yıllardır her karşılaştığımızda ‘Hatice hanım ben de çocuğuma bağırmak, dövmek istemiyorum. Ama yapamıyorum. Defalarca söz versem de öfkeleniyorum, kendime hakim olamıyorum’ dediniz. ‘Ben annemden sevgi görmedim ki, çocuğa nasıl sevgi verilir bilmiyorum’ diye mesaj yazanlarınız çok oldu. ‘Çocukluğumda ağır şeyler yaşadım, bir türlü affedemiyorum’ diye mailler attınız. Şiddet, duygusal yoksunluklar, hakaret, eleştiri, ihmal...onlarca çocukluk yarası için ‘çözüm nerede’ diye sordunuz. İşte bu kitap sizin, benim, bizim, hepimizin... Onlarca gönüllü anne öyküleriyle kitabımıza misafir oldular, çocukluk yaralarını açtılar, her birinin çözümünü konuştuk, çocukluğa merhem sürüp önce kendimizi, sonra anneliğimizi iyileştirmenin yol haritasını keşfettik. Umuyorum bu satırlar hepimize iyi gelsin. Gayret bizden, tüm güzellikler Rabbimizden. Haydi bismillah? #iyileşençocukluğumiyileşenanneliğim (imzalı ve indirimli sipariş için link ? Forumkalemi.Com

Hatice Kübra Tongar

Ekli dosyayı görüntüle 5399

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar