Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Tartışma İsteseydim CHP İstanbul ve Ankara’yı alamazdı!!!

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Rasim Ozan Kütahyalı’nın canlı yayında söylediği sözler dikkat çekti. Kütahyalı, "İsteseydim İstanbul ve Ankara’yı CHP alamazdı" dedi.

Bunlara nekadar sabredeceğiz daha???
İktidarın başımıza bela ettiği bu ayaş takımını nezaman kadar dayanacağız?

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Ne demek istemiş ki acaba

Olmayabilir

Aktif Üye
FK Üyesi
Kendisini belirli dönem bir noktaya kadar sever takip ederdim keza eski eşi nagehanıda son seçimler öncesinde eşinin saf değiştirmesi kendisinin ise nötr durması sebebiyle antipati oluştu cahil yada boş kimseler diyemeyiz sadece ara sıra alkol kullandığını kendiside itiraf etmiştir muhtemelen bunun etkisiyle bu konuşmayı yapmış olmalı

Ben Fethullah Gülen'in Türkiye'nin geleceğine çok yararlı bir insan olduğunu düşünüyorum. Ben Fethullah Gülen'i seven bir insanım. Fethullah Gülen'in küresel bir ufku olduğunu düşünüyorum. Tayyip Erdoğan'ın siyasi liderliğiyle Fethullah Gülen'in manevi önderliği arasında son derece paralel bir dünya görüyorum. İkisi de imparatorluk ufkuna sahip 2 büyük adamdır.
Bu memleketin efsane savcısı, bir simge adam olarak benim de çok önem verdiğim ve değer verdiğim Zekeriya Öz, yeni aktif göreve atandı. Ben Zekeriya Öz'ün görevinden alınmasına karşıydım. Zekeriya Öz gibi simge bir isim bile kızağa çekildi.
diyen bir yorumcu kendisi.

Yapacağı iş ''yorumculuk ve köşe yazarlığı'' iken,olmadık yerlerde burnunu çoğu şeye batırdığı için her programdan mutlaka sorunlu ayrılmıştır.
Yani işin özüne bakacak olursak çokta dolu konuşmadığını görebiliyoruz.

Kadir53

Aktif Üye
FK Üyesi
Osmanlı Torunu
Burç
Koç
Memleket
Rize / Çayeli
lIr3ry
Bu adam futbol yorumcusu değilmi ya ne ara siyasete atıldı ülkede at koşturmak buna denir sanırım herkes bilirkişi şu memlekette ama icraata gelince kem küm chp hdp sayesinde aldı istanbul ile ankarayı inkar edemezler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar