Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük İşe giderken birden direksiyonu Fethiye'ye kırmak.

AsyA

Öylesine...
Forum Kalemi
Bunun için önce ehliyet almam, sonra araba almam, sonra iyi bir işimin olması lazım ki canım sıkılınca direksiyonu kırabileyim :D

(Cümlede anlatım bozukluğu oldu kusura bakmayın :D )

Taksime ve beşiktaşa gitmek

daha 2 aylık memurum, canım o kadar sıkkın anlatamam öyle böyle değil.
mobbink üzerine mobbink yiyorum müdürüm tarafından, sırf görüş ayrılığımızdan, dergilerine abone olmadığım için.
sabah nöbetciyim 3 kişiyiz şefi aradım ben dedim istifa ediyorum işe falan gelmicem trabzona gitcem gezmeye canım çok sıkkın gelince istifamı verir afyona dönerim 2-3 gün içinde dedim ve adam ağzını açmadan telefonu komple kapattım.
bastım gittim uzungöle gezdim bayağı, ilk camide bayağı oturdum, tabi o zamanlar sadece türkler var suriyeliler daha gelmemişti :)
ordan akçaabata doğru giderken sahil kenarına durdum, karadenizin rüzgarı yedim fındık satan emmiden 3 kg fındık aldım ucuz görünce :D
ordan akçaabata girdim ilk gördüğüm köfteciye girdim afedersiniz nasıl açım 2 porsiyon + 2 porsiyon tatlı yedim ve tuttum evin yolunu.
erzincana girerken telefonu açtım.
aradım şefi ben geldim haberin olsun sabah daireye gel müdürle kavga falan ederim istifa yazcam falan neyse yazdım kabul edilmedi :D
bu da böyle bir anıydı neden ayrıntılara girdiysem :D :D :D

Çok istedim ve yaptım :)
İşe giderken baraja yada deniz kenarına direksiyonu çok kırdım.

Belkide kendimden yada insanlardan biraz uzaklaşmak içindi hep, ama artık öyle bir şansım yok

Hiç öyle lükslerim olmadı.
Başına buyruk yaşayan,kafasına estiğini yapan biri olmadım,kurallar,tabular,elalem ne der ile yaşadım .
Zaten arabam da yok ;)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri