Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Muhabbet İnsanlar ikiye ayrılır :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Meva
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Meva

İçinden geldiği gibi yaşa :)
Haber Editörü
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Sıcaklıkların 40 dereceye çıktığı🥵 Siirt günlerinden herkese günaydın :)
Bu sıcak günlerde yağlı yemeklerden Uzak durmak en mantıklısı hem serinlemek için hemde hafif bir öğün atlatmak için benim genelde yapıp yediğim cacık öyleyse konuya gireyim insanlar ikiye ayrılır cacığı rendelenmiş olarak sevenler:)

1000006474.jpg

Cacığı küp doğranmış olarak sevenler:)

1000006475.jpg
Evvet gelelim sorumuza tarafını seç fk ailesi insanlar ikiye ayrılır cacığı rendelenmiş olarak sevenler :)
Cacığı küp doğranmış olarak sevenler sakın ikiside cacık ne farkeder demeyin😏 yerken çok fark ediyor :)
Ben küp doğranmış olarak seviyorum yerken Kart kurt sesini duymak istiyorum🤭 hem rendelenince çiğnemeden löp diye yutmak istemiyorum 🤭

Ne kadar maharetli, olduğunu sergiledin ablam ben şok :D

cacık herkes yapamaz öyle :D

@aguman, sen yapabiliyor musun 😒

@aguman, bu övmüş halin mi abi 😏

Benim bir suçum Yok az önce karşıma bu çıktı 🤭 bugün her yerde karşıma cacikla ilgili bir şey çıkıyor 🤭
Hem doğruyu söylüyor küp doğranmış caciga haksızlık yapılmış 😏bu ne fotoğraf 😒

1000002884.jpg

Benim bir suçum Yok az önce karşıma bu çıktı 🤭 bugün her yerde karşıma cacikla ilgili bir şey çıkıyor 🤭
Hem doğruyu söylüyor küp doğranmış caciga haksızlık yapılmış 😏bu ne fotoğraf 😒

Ekli dosyayı görüntüle 6305
Cacığa bağladın günüü hamaratların efendisi ablam :D

Tek yapabildiğin bu olması takdire şayan :D

Tabiki rendelenmiş :)

İnsanlar ikiye ayrılır şişmanlar ve zayıflar fkhaha0fkhaha2bunu cacığa bağlarsak ben doğranmış severim fkpara1

Biz rende yapıyoruz Annemin dişi takma :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri