Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yorum İiş arkadaşlarıyla günlük hayatta görüşmeyen insan

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AsyA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Başliktan biraz farkli olarak herhangi bir isyerinden ayrildigimiz zaman ne geriye donuk aramalarimiz olur nede hal hatir sorma aninda telefondan sileriz ki burada beraber oldugum insanlarada soyledim

İşi özel hayta taşımak yalnıştır.
İş arkadaşlarımda özel telefonum olmaz ve hiç bir sosyal medya hesabımda olmazlar.
İnsanlar yükselmek için sizi olmadık yerde kullanabilir. iş işte kalsın, arkadaşlıklarda

En yakın arkadaşlarım iş arkadaşlarımdır hepsi değil tabi bir elin parmağını geçmezler önemli olan doğru insanlarla arkadaşlık kurmakta

Adı üstünde iş arkadaşı. İş yerinde görüşmeye yarıyorlar sadece :)

Şuan iş arkadaşlarım yalnızca iş yerinde kalıyor. İleride bu ne olur bilmiyorum ama böyle devam etmesini temenni ediyorum.

Bu ben oluyorum.
Zaten haftanın 6 günü, günde 8 saat görüyorum. Bir de dışarıda mı görüşelim.
Bir kere denedik onda da iş konuştuk 😀

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri