Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Her şeye bir laf eden insan türü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Araf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Araf

istemeden kirleniyor insan
FK Üyesi
Hobim
XenForo
Memleket
Kendi Dünyasında
JkcUDD
Yeni bir insan türü değil bunlar azizim. çok da karşılaşıyorum kendileriyle. nasıl anlatsam etrafındaki her şeye bir eleştirisi olan ondan bundan yadırganan özellikle diğer insanların yaptığı kişisel davranışlara kendi halince bir kabul getiremeyen varlıklar. vay efendim saçı kısa kızlar kız değil erkek gibi, vay efendim topukluyla yürüyemiyor ama giyiyor, vay efendim facebooka sigarayla resim koyuyor-ki burası resim değil fotoğraf olacak birazda kendi yanlışlarımıza bakalım- vay efendim aşırı dinci yahut dinsiz, vay efendim de vay efendim!' size ne yahu insanları yargılamaktan kendinize bakamıyorsunuz. çerçeveleri genişletelim

Eleştiri ve yargılama arasındaki çizgiyi bilmeyince her laf ok gibi fırlıyor yayından herkes önce kendine öz eleştiri yapsın sonra aynayı başkalarına tutsun derim ben

Toplumda bir kanayan yara.

Bunun başka versiyonuda herşeye bir yorumu olan kişidir.
Herşeye yorum yapmak yada herşeyi yorumlamak zorunda değiliz.
Herşeye müdahil olmak zorundada değiliz.
Bazen sadece okuyup geçmek yada bakıp geçmek daha değer katar...

Özeleştiri olayın çok başka boyutu, o sanırım şuan raf...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri