Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Hayalini kurup olmasini istediğiniz bir şey

@Erdal, çok uzak olduğu için :)
Her şeyden kaçmak istediğim zamanlarda karşıma haberi çıkmıştı. Herkes iş adamıymış. Bir ev yapmak istesen, büyük bir arsa veriliyor, hemen alt ve üst yapı ihtiyacı karşılanıyormuş. İç kesimler orman olduğu için hep deniz kenarında şehirleşmiş. Daha ne olsun du :) ama olmadı işte :D

@Erdal, çok uzak olduğu için :)
Her şeyden kaçmak istediğim zamanlarda karşıma haberi çıkmıştı. Herkes iş adamıymış. Bir ev yapmak istesen büyük bir arsa verip hemen alt ve üst yapı ihtiyacı karşılanıyormuş. İç kesimler orman olduğu için hep deniz kenarında şehirleşmiş. Daha ne olsun du :) ama olmadı işte :D

Her şeyden kaçmak istediğinde Rabbine sığın. Cennet'i hayal et, oraya gitmek iste. Orası için gayrette bulun. Orada da herkes iş adamı (herkesin istediği olacak) Orada da istediğin eve arsaya sahip olman mümkün. Orada da deniz kenarı çok. Daha ne olsun ve inşallah olacak de :)

Avustralya'ya gelince; bir gün yok olup gidecek. Neden kalıcı olmayan şeyleri hayâl eder insan :/

Ben Avustralya ya gitmeyi çok istiyordum. Bir ara Avustralya ile ilgili her şeyi öğrenmeye çalışıyordum. Artık ümidim kalmadı bıraktım :/
Zamanında olmazsa olmazdım yurt dışı çok detaya girmeden Singapurumu istersin dediler rusyamı dedim farketmez... İnat bu ya Bir kaç yıl sonra grencard için ödeme yaptım devamında telefon ve mailde geldi oralarda biraz karışık uzun lafın kısası olmadı
Bazen istediğimiz şeyler olmayabilir hayat bu diyelim hayırlısını dileyelim

Hayalim hep İsviçre ve Hollanda göl kenarlarında yaşam alanı kurmaktı ta ki kutsal topraklara gidene kadar.
Şuanki ve sonraki anlarımda tek düşüncem yine tekrar tekrardan gitmek istediğim ve isteyeceğim kutsal topraklar olacaktır.

Bende çok hayal kuruyorum ama en son gittiğim yer odam oluyor 🤭boşverin hayal kurmayın elinizdekilerle mutlu olmayı bilin hayat o zaman daha çekilir olacak :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri