Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Halil Sezai

Qasem

🌿🌼
Qasem
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Ülkenin güya ‘Sanatçı’ takımından sosyalist biri...

Halil Sezai denilen şarkıcı bozuntusu, daha yeni kendilerini gürültü yapıyorlar diye uyaran 67 yaşında kalp hastası yaşlı adamı öldüresiye dövüyor,hıncını alamıyor ki ölecegini sanan adam kelime-i şehadet getirince ‘Ezan mı okuyorsun lan!’ diye daha çok dövüyor ve maalesef SERBEST !

Senin özgürlüğün başkalarını özgürlük alanını kısıtlayamaz, başkalarını rahatsız etme hakkı vermez sana. O sanatçı değil bana göre bir vandal...
Bundan sonra Halil Sezai dinlemek yok...

İncir reçeli filmi güzel kişiliği onun olsun oldu bitt sevmem kendisini hiç bir şarkısınıda sevmem öküz böğrür gibi söylediği bir parçası vardı o filmdede .. film konusu hoş diye filme tavım. oda yönetmenin kabiliyeti bu malın değil :D bende sevmem yani karı kılıklı erkek müsvettesi birşey zaten tipinde meymenet yok . onun için deli olan ergen kızlar vardı :D cankan ve ismail yk severim bunu yine sevmem

bu konu üzerine az önce atv de verdi tekrar kabahatliyim özrün telafisi yok ama özür dilerim diyip sebeblerini gerekçelerini açıklama yapmış.. bişi olmaz ona parası var salınır geçer

Isyannnn eder bide terbiyesiz

Deden Yaşındaki Adamı Dövmiye Kalkıyorsun Ondan Sonra Sanatçıyım Diye Geçiniyorsun Sen Benim Gözümde Sanatçı Değil Yaratık Bir Hainsin O Adamın Yerinde Olayım Seni Süründürürüm

Ülkede kadin dövmek, acize el kaldirmak dededen atadan miras malesef.

Olay üstüne çok şey söylenir lakin, benim videoda gördüğüm ve adamcağıza siddet gösterilirken bikaç kişinin öylece aval aval bakması oldukça yüreğimi yaktı doğrusu. Kalite yavaş yavaş düşüyor ülkede, belki de hızlı bir düşüş gösteriyor da biz geç farkına varıyoruz. İncir Reçeli filmindeki karakterini çok severdim şahsın, ama kişiye halk kısa ya da geniş zaman ferketmez- müthiş bir ün yüklese de, kişiler yavaş yavaş kendini imha ediyorlar bu şekilde, ne olduklarını açıkca gösteriyorlar. Kime ne kadar değer vermeye kalktığımıza dikkat etmemiz gerekiyor.

Kadını bıçaklarsın serbest kalırsın, tacizcisindir serbest kalırsın vesaire vesaire. Bu ülkede adam dövmek suç değil. Hayvana şiddet suç değil, kabahat. Bişeyler yanlış ama yanlışı gören malesef kanun koyucular değil.

Cinsiyet, dil, ırk ve dini inancı ne olursa olsun masum ve yaşlı bir insana dayak atmak doğru değildir. Hiçbir Türk tarihinde böyle bir şeye rastlanılmamıştır. Bu yüzden "alkollüydüm dövdüm, Atatürkçüyüm." diyerek tüm yükü Atatürk'e bırakmaya hakkı yok. Gerçi Atatürkçüyüm diye geçinen çoğu insan kendisinin insanlara saygısını bilmeden, ilkelerini düşünmeden ilkokuldan olma bilgilerle Atatürkçüyüm diye geçinen kitledir.

Şahsen Halil Sezaiyi de bu insanlar arasında tutuyorum.

Gereken yapılır, devletimiz var oldukça.

çekiyor artık canlandırayım dedim .

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri