Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Gelmiş geçmiş sizce en iyi dizi?

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Aslında buradaki temel amaç. Belkide bize önerilerde bulunacağını, sizi etkileyen ve ol azssa olmaz izlenmeli dediğiniz dizileri merak ediyoruz.
Dünya üzerinde bir çok dizi çekiliyor, özellikle de İnternet ve netflix dizileri revaçta olduğu bir dönem...

Sizce gelmiş geçmiş en iyi dizi yada diziler hangileri?
Mutlaka bu u izlemelisiniz dediğiniz dizi var mı peki?

Yaren

Emektar Üye
Gölgesine Razı Bir Fesleğen
Burç
Yay
Memleket
Antalya
DisPVx
Bu benim için ,Yedi Numara 'dır,ara ara açar seyrederim,her bölümü en az 3 kez izlenişimdir ve telefon melodim bu dizinin jenerik müziği..

Bir de Poyraz Karayel var ama tekrar tekrar izleyemem,yoruyor zira..

Son düzenleme:

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
kurtlara vadisi
muhteşem yüzyıl
yaprak dökümü

diğerleri hatırlamıyorsam en iyi değildir
birde seviyor sevmiyor vardı benim için

ZARiP

FK Meteorolog
Hiçbir Türk dizisini tam anlamıyla bitirmedim, 2-3 bölüm izleyip geçmişimdir.
Kesin bir yerlerinde eksiklik saçmalık bulmuşumdur kendimi biliyorum.

İzlediklerimden beğendiklerimi gerekirse;

Vikings - Kesinlikle izleyin, aile ile izlenebilir ama bazı sahneleri sıkıntılı
Game of thrones - İzleyin ama aile dizisi değildir
Dexter - İzlenecek mükemmel olmayan bir dizi
La casse de papel - Kesin izleyin ama aile dizisi değildir, soygun konulu, hoşunuza gidebilir
The witcher - Sıradışı bir dizi, fantastik dizileri sevmezdim ama bu bayağı sardı
Breaking bad - İzleyin diyorum sadece, sonucu siz göreceksiniz
Prison break - İlginç bir senaryosu ile hapishaneden kaçış dizisi
Vis a vis - Najwa nimri ve alba flores için başladım bu diziye ve gayet güzel vakit geçirten lakin müslümanlığı iyi göstermeyen bir ejnebi hapishane dizisi
13 reason why - Psikolojiniz bozuksa ya da deprasyonda falansanız sakın izlemeyin. Şaka yapmıyorum inanın ben de bile etki bıraktı.

Son düzenleme:

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Lost in Space : mutlaka izleyin ailecek de izlenebilir biz sultanımla ki kere tüm sezonları hatmettik :sp3

Stranger Things: Bu diiz de muhtesem 2 kere veya 3 kere izledik 4.sezonu iple çekiyoruz fazlaca aksiyon buda aile dizsi ..

The 100 : Netfilx te ilk dizim @Qasem önermisti "ALLAHına kurban belamy":glc: demişti ama ben clarke hayranıyım o kadının hırsı tam benlik :cool: Qasem evlenmişler real de biliyormuydun :sr

La casa de Papel :Müthiş ötesi tüm sahneleri aksiyon ve zekice seneryolanmış bir baş yapıt ama @ZARiP inde vurguladıgı gibi aile dizisi değil hatta bu sebbepten dolayı son sezonu cokca merak etsemde henüz seyredemedim ..

Türk dizilerindne ise ben Asmalı konak dizisinden sonra haftası gelse de izlesem dediğim dizi pek olmadı dersem yeridir pek türk dizi seyretmiyorum genelde realty sohw vs tarzı bakıyorum yoksa film bulur ona kitlenirim ..

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Hiçbir Türk dizisini tam anlamıyla bitirmedim, 2-3 bölüm izleyip geçmişimdir.
Kesin bir yerlerinde eksiklik saçmalık bulmuşumdur kendimi biliyorum.

İzlediklerimden beğendiklerimi gerekirse;

Vikings - Kesinlikle izleyin, aile ile izlenebilir ama bazı sahneleri sıkıntılı
Game of thrones - İzleyin ama aile dizisi değildir
Dexter - İzlenecek mükemmel olmayan bir dizi
La casse de papel - Kesin izleyin ama aile dizisi değildir, soygun konulu, hoşunuza gidebilir
The witcher - Sıradışı bir dizi, fantastik dizileri sevmezdim ama bu bayağı sardı
Breaking bad - İzleyin diyorum sadece, sonucu siz göreceksiniz
Prison break - İlginç bir senaryosu ile hapishaneden kaçış dizisi
Vis a vis - Najwa nimri ve alba flores için başladım bu diziye ve gayet güzel vakit geçirten lakin müslümanlığı iyi göstermeyen bir ejnebi hapishane dizisi
13 reason why - Psikolojiniz bozuksa ya da deprasyonda falansanız sakın izlemeyin. Şaka yapmıyorum inanın ben de bile etki bıraktı.
Lost in Space : mutlaka izleyin ailecek de izlenebilir biz sultanımla ki kere tüm sezonları hatmettik :sp3

Stranger Things: Bu diiz de muhtesem 2 kere veya 3 kere izledik 4.sezonu iple çekiyoruz fazlaca aksiyon buda aile dizsi ..

The 100 : Netfilx te ilk dizim @Qasem önermisti "ALLAHına kurban belamy":glc: demişti ama ben clarke hayranıyım o kadının hırsı tam benlik :cool: Qasem evlenmişler real de biliyormuydun :sr

La casa de Papel :Müthiş ötesi tüm sahneleri aksiyon ve zekice seneryolanmış bir baş yapıt ama @ZARiP inde vurguladıgı gibi aile dizisi değil hatta bu sebbepten dolayı son sezonu cokca merak etsemde henüz seyredemedim ..

Türk dizilerindne ise ben Asmalı konak dizisinden sonra haftası gelse de izlesem dediğim dizi pek olmadı dersem yeridir pek türk dizi seyretmiyorum genelde realty sohw vs tarzı bakıyorum yoksa film bulur ona kitlenirim ..

Bu ikisini şöyle not alayım önümde dursun. Çoğunu izledim.
Bayram tatilinde lazım olacak...
Efulim 6 sezon 9. Bölümdeyim şuan ve 6 sezona resmen filmin içine etmişler :(

Hatra

FK Yazar
FK Üyesi
Çok iddialı olamayacağım ama 1989 Polonya yapımı 10 bölümlük bir dizi film olan Dekalog, beni ciddi anlamda sarsmıştı. Her bölüm Eski Ahit’teki 10 Emir’den birinin üstüne kurulu.
Dizi, izleyiciyi inanılmaz bir şekilde sorgulamaya, düşünmeye ve acıya sürüklüyor. Arka arkaya çekirdek keyfi yaparak eğlencelik bir görsel şölen arıyorsanız Dekalog size göre değildir. Görecekleriniz, hayatın buhranları, çıkmazları ve günahları olacak. Üzerinde çokça düşünüp tartışabileceğiniz, dışı sizi içi beni yakar bir yapım. Tam da aradığım şey diyenlere tavsiye edilir.

Son düzenleme:

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Çok iddialı olamayacağım ama 1989 Polonya yapımı 10 bölümlük bir dizi film olan Dekalog, beni ciddi anlamda sarsmıştı. Her bölüm Eski Ahit’teki 10 Emir’den birinin üstüne kurulu.
Dizi, izleyiciyi inanılmaz bir şekilde sorgulamaya, düşünmeye ve acıya sürüklüyor. Arka arkaya çekirdek keyfi yaparak eğlencelik bir görsel şölen arıyorsanız Dekalog size göre değildir. Görecekleriniz, hayatın buhranları, çıkmazları ve günahları olacak. Üzerinde çokça düşünüp tartışabileceğiniz, dışı sizi içi beni yakar bir yapım. Tam da aradığım şey diyenlere tavsiye edilir.

Notunu aldım hocam şuan izlediğim iki tane var. Devamında izleyeceğim inşallah :)

Hatra

FK Yazar
FK Üyesi
Notunu aldım hocam şuan izlediğim iki tane var. Devamında izleyeceğim inşallah :)
Zaten Dekalog'u başka bir diziyle birlikte izlememelisin Üstad. Tek başına fazlasıyla yoracak. :) İzlersen, üzerinde konuşacak çok şeyimiz olacağına eminim.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Zaten Dekalog'u başka bir diziyle birlikte izlememelisin Üstad. Tek başına fazlasıyla yoracak. :) İzlersen, üzerinde konuşacak çok şeyimiz olacağına eminim.

Bu ikisini bitireyim inşallah ona başlayayım beraber konuşalım üzerine.
12 Maymunlar da çok ilginç geldi ondan dolayı ikinciye geçmedim. Bakalım hele...
:)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar