Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

FK Sözlük Forum Kalemi'ne üye oldum. Çünkü...

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Kurucu üye sayılırım :) forumun birinci üyesiyim, her aşamasında vardım.
Forumumuzun benzerlerinden farklı, daha kaliteli olacağına, daha çok şey öğreneceğime inandığım için buradayım. Bu güne kadar yanılmadım. Dilerim bundan sonrada amacına uygun yol almaya devam eder.
Forumumuzda emeği olan, bizimle yol alan tüm arkadaşlarıma, kardeslerime teşekkür ederim :)

ZARiP

FK Meteorolog
Kim nasıl çağırdı beni hatırlamıyorum lakin bu forum ile tanıdığım arkadaşlar oldu ve kim beni çağırdıysa sağ olsun, var olsun :gls:
Neden burada kısmına gelirsem eğer, burada insanlara bir şeyleri aktarmayı ve onların bunun üzerinde yorum yapması beni çok mutlu ediyor.
Elimden geldiğince, dilimin döndüğü kadar son rakteye kadar bana inanıp bana güvenen insanların yanında olmaya devam edeceğim.
Bir de ben kaçıncı üyeyim bilmiyorum ama 10 iyi aslında :p

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Daveti biraz geç almış olsamda haklı sebeplerden dolayı davete icap edip çok bahtiyar oldum buraya gelmekle...
Ilk başlarda fazla aktif olamasamda sonradan olmaya çalıştım âcizane..
Beni bu günahkâr cahil âciz halimle kabul eden bu güzide aileye sonsuz müteşekkirim..
Burdaki tüm değerli muhteremleri Rabbim rızası için çok seviyor ve saygı ve hürmet duyuyorum..

En fazla sevmenin nedeni başka yerlerde ismi lazım değil biliniyor zaten hep kin haset riya ve münafıklık öyle çok gördüm ki tam bitti artik derken burda ki sevgi saygı huzur samimiyet ortamı beni mest etti hamdolsun..

Ben âciz günahkar cahil olarak anca boş lakırdı işim..

Rabbim cümlenizden iki cihanda razı olsun inş değerli muhteremler :)

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Tam olarak kaçıncı olduğumu bilmiyorum fakat tek rakamlarda olduğumu biliyor ve evimizde olmaktan onur ve gurur duyuyorum.
Forumun doğması ve emeklemesi sürecinde yine buradaydık kurucu arkadaşlarımla birlikte.
Dost canlısı özgün forumun oluşumunu birlikteliğimizle başardık. Ve siz değerli forumdaşlarımızla el ele kol kola yürümemiz bizi hallice mutlu ediyor.
Burada hangi hissiyata müdahil olursanız olun kale alınır ve dinlenirsiniz. Önemli olan platformu edep ve ahlâk dairesinde ortak olarak kullanabilmemiz.
Bereketli forumlar efendim fkmerhaba5

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
1 Mayısta Fk kuruldu 9 Mayısta ben damladım buraya. Başta yönetimde değildim zira benim deli tarafım ağır basıyordu. Hobudik hobidik... Oyuncu rankını aldım, oyun bölümüyle mutluydum. Sonra bir baktım zaten ben yönetimdeymişim bir tek isim konulmamış. Görüslerime her zaman önem verildi. Yaşımın digerlerine göre kücük olması ve gozlerinde ne kadar buyursem buyuyem kucuk kiz kardesleri olmam sanirim beni özel kılıyor. Öyle böyle derken tanıdığım insanlara tanımadığım burada tanıştığım yeni insanlar ekledim.
Zira anlatılmazmışta yaşanırmış gibi bu forum.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Forumu arkadaşlarla beraber kurduk zamanla yollarımız ayrıldı. Devam ettirme taraftarı olmasamda devam ettirme kararını aldım. Amacımı defalarca yazdım.
Birbirimize bişey katmak...
:)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar