Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Arşiv Forum Kaleminden İstek ve Önerilerinizi alalım.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Merhaba değerli FK kullanıcıları...
Forumumuz Bir güncelleme olayı dışında kurulumu tamamlanmıştır.
Kategori ve Forumlar ile alt başlıklarda elimizden geldiğince tamamlanmıştır.

Forumu sadece biz değil sizler de kullanmaktasınız, bu yüzden öneri ve istekleriniz bizim için değerlidir.

İki aşamada öneri ve isteklerinizi alalım.
1. Aşama : Kategori, forum, alt başlık ve konular.
Unuttuğumuz kategori, forum yada alt başlık var ise, yada bu fazla buna gerek yok diyeceğiniz bölüm yada konu var ise düşüncenizi bizimle paylaşın. Tek gek yazın olumlu yada olumsuz gerekçeleri ile bu başlık altına cevap verilecektir.

2. Aşama sistem ve Biçim bilgisi
Forumda şu özellikte olsa, şuda eksik kalmış, Buda kullanışlı olabilir dediğiniz eklenti yada tasarım bilgisi isteği varsa onlarıda bize yazın. Örneğin : Forumu bugün ziyaret edenler görünsün. Yada forumda şu ranklar şu üye rütbeleri olsun dediğiniz ne varsa buradan yazın. Değerlendirelim.

Forum oturduktan sonra Flatcast radyo sistemi ayrı bir sayfa olarak açılıp canlı yayın ilkeleri baz alınarak müzik yayınında kurulacaktır, bununda bilgisini vermiş olayım. Canlı yayın yapan djlerimiz olacaktır.

Birlikte kurup birlikte yol alalım...
Görüş ve önerileriniz bizim için değerlidir...

Yaren

Emektar Üye
Gölgesine Razı Bir Fesleğen
Burç
Yay
Memleket
Antalya
DisPVx
Öncelikle hayırlı olsun hepimize.
Alışmadığımız bir forum şekli bu,güzel yönleri var,kötü demeyelim de değişik yönleri de var,zamanla alışacağız.
Smileyler eksik,telden girince kendi ifadelerimizi kullanabiliyoruz,onu farkettim,bu güzel ama daha güzel smiley olsa seviniriz:)
Her bölümde serbest kürsü var,bir tane olsa yeterli bence,yani o bölüm için düşünülmüş sanırım ama kafa karışıklığına neden oluyor.
Anasayfada chatbox olsa güzel olur.
Aklıma geldikçe önerilerim olur,şimdilik bu kadar..:coffee:Çay yok ,zaten iftara da daha çok var:)

Son düzenleme:
Öncelikle hayırlı olsun hepimize.
Alışmadığımız bir forum şekli bu,güzel yönleri var,kötü demeyelim de değişik yönleri de var,zamanla alışacağız.
Smileyler eksik,telden girince kendi ifadelerimizi kullanabiliyoruz,onu farkettim,bu güzel ama daha güzel smiley olsa seviniriz:)
Her bölümde serbest kürsü var,bir tane olsa yeterli bence,yani o bölüm için düşünülmüş sanırım ama kafa karışıklığına neden oluyor.
Anasayfada chatbox olsa güzel olur.
Aklıma geldikçe önerilerim olur,şimdilik bu kadar..:coffee:Çay yok ,zaten iftara da daha çok var:)

Teşekkür ederiz efendim :)
Evet daha güvenli ve değişik bir sistem..

Notlarımı alıyorum:

Ekstra smiley ler eklenecek
Chetbox görüşülecek
Serbest kürsüler görüşülecek.

Teşekkür ediyorum.
Notlarımı arasına aldık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar