Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Arşiv FK Düşünce Platformu Bölüm Kuralları

1. Forum Kalemi Düşünce Platformu içerisinde açtığınız her konu, tanıtım, soru, görüş, öneri ve her tür meteryal size ait ve özgün olmalıdır.
Başkalarına ait olduğu tespit edilirse, konu kilitlenip çöp kutusuna taşınacaktır ve konuyu açan kişi uyarılacaktır. Eğer uyarıya uyulmayıp ikinci kez tekrar edilirse 1 gün, sonra 3 gün , aynı hatanın ısrarı sonrası 7 günlüğüne banlanıcaktır. Devamın da 30 günlük, sonrasın da süresiz banlanma cezaları uygulanıcaktır.

2. FK Düşünce Platformu konularında alıntı yapmak, kullanıcı etiketlemek ve konuları sohbet alanına çevirmek, içerik dışında alakasız yorumlar yapmak yasaktır.

3. FK Kuralları tüm forumda olduğu gibi Düşünce Platformumuzda da geçerlidir.

4. FK Düşünce Platformu içinde her bölümün kendine özel bazı kuralları bulunmaktadır. Bunlar içinde mutlaka ilgili bölüme konu açmadan kural altına yazılan DİKKAT mesajını okuyunuz.

F.K. Yönetim

Son düzenleme:

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Tekrardan hatırlatmak istiyorum.

Forum Kalemi Düşünce Platformunda alıntı yapmak Kopyala yapıştır mantığı ile konu açmak yasaktır.
Tamamen size ait, sizin elinizden ve zihin dünyanızda dökülen cümleler...

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Arkadaşlar yeniden uyarmam gerekiyor.
Düşünce Platformu içerisindeki hiç bir konudan alıntı yapmadan kaleminizin gücünden faydalanarak yorum yapın.
Düşünce platformunun amacı kalemlerinizi güçlendirmek donanımlı hale getirmektir.
Yoruldum düzenlemekten da :)
İnsaf edin :)

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Düşünce Platformu Kurallarında değişiklik:

1. Düşünce platformu üzerinde Kişi yani nick etiketi kullanmak yasaktı. Abaetmayacak şekilde kullanıma izin verilmiştir.

2. En çok eleştirildiğimiz konu olan alıntı yapmak ise hala yasaktır. Alıntı yapmak cevap kaleminizi köreltir. Bazen göz yumup esnek davranıyoruz buna dikkat etmenizi istiyorum.
Ancak şöyle bir istisna getirilmiştir.
Cevap hakkınızı kullanıp düşüncenizi belirttiğiniz konuda sadece cevap hakkının size doğduğunu, yada parmak basmanız gerektiğinizi düşündüğünüz ilgili satırı alıntılayarak cevaplayın. Tüm yazıyı alıntılamak yasaktır.

Düşünce platformunda Alıntı yasağı asla kalkmayacaktır. Kullanım alışkanlığı kazanıldığında nick etiketleme tekrar yasaklanacaktır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar