Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Farmasi Ücretsiz Üyelik, Farmasi Üye Ol

Merve

Yeni Üye
Web sitesi
www.farmasigirisi.net
İsim
Merve
O8yPI5
Merhaba Değerli ForumKalemi Ailesi,

Ben Farmasi Müdür Merve, sizlere farmasi hakkında bilgiler ve ciltlerini sivilceleriniz makyaj ürünleri hakkında bilgi vereceğin. Farmasi ücretsiz üyelik başvurusunda bulunuyorsunuz ve %75 varan indirimlerden hemen yararlanıyorsunuz.Üstelik seçili ürünlerden değil tüm ürünlerden yararlanabiliyorsunuz.270tl değerinde olan ürünleri 69tl alıyorsunuz.Bunların yanı sıra 1. Ay 2.ay ve 3. Ay ücretsiz hediyelere sahip oluyorsunuz bitmiyor 275 tl ve 500 tl alışverişlerinizde extra teşfik hediyeleri sizleri bekliyor. Farmasi üye ol bu ürünlerin hepsinden yararlanın.Üye işlemini tamamladıktan sonra yetkili kişiler sizin kayıt işlemleriniz için ve bilgi amaçlı size dönüş yapıyor.

Neden Farmasi, tamamen bitkisel ürün olduğundan dolayı şuanda dünya çapında ilk 20 şirket arasında türkiyede şuanda 1. sırada.Tüm cilt sorunlarınızı saç bakımları makyaj ürünleri kalıcı parfümler duş jelleri ve şampuanlar tüm aradığınız herşey indirimli olacak şekilde hizmetinizde.

Farmasi Ücretsi Üyelik BAŞVURU FORMU

teşekkür ederim Merve müdürüm. uzun uzun malumatlar vermişsiniz fırsatlar hakkında. çok iyi.
peki ben bir şeyler alıcam da yalnız ay sonu vericem, veresiye veriyor musunuz

Merve

Yeni Üye
Web sitesi
www.farmasigirisi.net
İsim
Merve
O8yPI5
teşekkür ederim Merve müdürüm. uzun uzun malumatlar vermişsiniz fırsatlar hakkında. çok iyi.
peki ben bir şeyler alıcam da yalnız ay sonu vericem, veresiye veriyor musunuz

Merhaba,

Farmasi kurumsal bir firmadır kendinize ait bölümüzden kendiniz siparişlerinizi oluşturuyor ister kapıda ödeme ister kredi kartı seçenekleri ile siparişlerinizi tamamlıyorsunuz ve adresinize istiyorsunuz.

Şuanda kaydınız açılsa ay sonuda verebilirsiniz sipariş üye olduktan sonra size katalog gönderilecek whatsapp üzerinden vereceğiniz ilk siparişinizin içinde katalog ücretsi gelecek.

ZARiP

FK Meteorolog
Merhaba,
Hanımefendi ürünlerinizin tanıtımını yaparken ben falan neyse de İslami çerçevede helal sertifikalı ürünleri tercih ediyor musunuz?
İçerisindeki maddelerde aspartan ve aspartan türü familyasından çeşitlilikler var mı?
Biraz içerikten bahsederseniz alış veriş neden yapılmasın.

Merve

Yeni Üye
Web sitesi
www.farmasigirisi.net
İsim
Merve
O8yPI5
Merhaba,
Hanımefendi ürünlerinizin tanıtımını yaparken ben falan neyse de İslami çerçevede helal sertifikalı ürünleri tercih ediyor musunuz?
İçerisindeki maddelerde aspartan ve aspartan türü familyasından çeşitlilikler var mı?
Biraz içerikten bahsederseniz alış veriş neden yapılmasın.

Merhaba, öncelikle %100 Türk Malı ve Her Türlü HELAL Serfikaları elbette var.

Ürünler tamamen bitkisel ürünlerdir hiçbir katkı maddesi yoktur.İnternet üzerindende her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Merve

Yeni Üye
Web sitesi
www.farmasigirisi.net
İsim
Merve
O8yPI5
İlk kez forumda reklama izin veriyorum :)

Merhaba, aslında reklam değil reklam amaçlı olsa farklı bölümlere açabilirdim sizlerde silip beni atabilirdiniz.

Özellikle kadınların bu konuda hassasiyetini bildiğimiz ve en güzel en sağlam ve en kaliteli ürünleri kullanmak için devamlı arayış içindeyiz.Tamaöen bitkisel bu ürünleri kullanın deneyin.

Üyelik ücretsiz her hangi alışveriş zorunluluğunuz yok, şu kadar almak zorundasınız diye kaide yok 110₺ alışverişe kargo ücretsiz belli hafta sonları 80₺ ücretsi kargo oluyor çekilişler oluyor 1. Ay 2. Ay 3. Ay hediyeleri var 275₺ değeeindeki ürünleri başlangıç paketini 68₺ alıyorsunuz.

Detaylı bilgi için form doldurun yetkili arkadaşlarımız size bilgi versin.

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Merhaba Merve Hanım. Forumumuza hoşgeldiniz :dsy: Kurumsal bir firma sözcüsünü yakalamışken şikayetlerimizi iletelim.

Bir dönem Farmasi şampuanlarınızdan kullandım. Kaşıntı problemi oldu. Ürünün farklı çeşidini aldım oda aynı şekilde kaşıntıya sebep oldu. Sonrasında öğrendim ki bu genel bir problemmiş. Bazı arkadaşlarımda aynı şeyden şikayet etmişti. Yetkililerle görüşmelerinizde şikayetlerimizi iletebilirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Genelde bu tür forumlarda hiç bir yerde bu tür paylaşımlara yer verilmez söz dahi edemezler o söz hakkınız elinizden alınır Banlanırsınız.. reklam olma sebebi açıklamalarınız değil . Site adresini Link olarak belirtmeniz.. tıklanmayacak bir reklamınız olsa o geçerli bir tanıtımdır.
Yani bu yaptıgınız reklam aslında..
Yalnız bizim özgünlük olayınız var. . Site sahibi izin veriyorsa o iş bitmiştir kimse birşey diyemez zaten müsama'da göstermiş.. kar amaçı gütmeyen bir site burası.
Hakları gizli tutulur bu gibi durumlarda.
İnsifiyatına göre sormadan konunuz kapana bilir siline bilir.. bununda uyarısını yapayım size.
Avon'dan farkı yok farmasının, avonun sanala taşınmış hali sadece markanız farklı..
Tavsiyem reklam v.s ekmeğinizdesiniz.. ama bu ortamı bulamazsınız.
İyi akşamlar.
Burayı nerden bulduğunuzuda öğrenirsem sevinirim.

Merve

Yeni Üye
Web sitesi
www.farmasigirisi.net
İsim
Merve
O8yPI5
Merhaba Merve Hanım. Forumumuza hoşgeldiniz :dsy: Kurumsal bir firma sözcüsünü yakalamışken şikayetlerimizi iletelim.

Bir dönem Farmasi şampuanlarınızdan kullandım. Kaşıntı problemi oldu. Ürünün farklı çeşidini aldım oda aynı şekilde kaşıntıya sebep oldu. Sonrasında öğrendim ki bu genel bir problemmiş. Bazı arkadaşlarımda aynı şeyden şikayet etmişti. Yetkililerle görüşmelerinizde şikayetlerimizi iletebilirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Merhaba, Öncelikle Şikayetinizi Not Aldım ve Gerekli Paylaşımlarımda Bulunacağım.

Konu akıbetini ne zaman hangi yıl ve tarihler arasında olduğunı bilmiyorum fakat farmasi ürünleri tamamen bitkiael ürün olup tüm kontrolleri yapıldıktan sonra tamamen katkısız bir şekilde onay sürecinden geçtikten sonra sunulmaktadır.Bu konu ile ilgili herhangi bir şikayet oluşmamıştır ve ürünler tamamen değişmiş yenilenmiş her geçen gün daha iyi ürünler sunulmaktadır.

Ben eşim ve çocuklarımda uzun yıllardır kullanıyor ve herhangi bir problem ile karşılaşmadık emin olun ki bizlere verilen bir zararı sizlere sunmaktan utanç duyarız kendimiz ve yakınlarımızın memnuniyeti sonrasında güvenilir bir firma olduğunu bilin.

Merve

Yeni Üye
Web sitesi
www.farmasigirisi.net
İsim
Merve
O8yPI5
Genelde bu tür forumlarda hiç bir yerde bu tür paylaşımlara yer verilmez söz dahi edemezler o söz hakkınız elinizden alınır Banlanırsınız.. reklam olma sebebi açıklamalarınız değil . Site adresini Link olarak belirtmeniz.. tıklanmayacak bir reklamınız olsa o geçerli bir tanıtımdır.
Yani bu yaptıgınız reklam aslında..
Yalnız bizim özgünlük olayınız var. . Site sahibi izin veriyorsa o iş bitmiştir kimse birşey diyemez zaten müsama'da göstermiş.. kar amaçı gütmeyen bir site burası.
Hakları gizli tutulur bu gibi durumlarda.
İnsifiyatına göre sormadan konunuz kapana bilir siline bilir.. bununda uyarısını yapayım size.
Avon'dan farkı yok farmasının, avonun sanala taşınmış hali sadece markanız farklı..
Tavsiyem reklam v.s ekmeğinizdesiniz.. ama bu ortamı bulamazsınız.
İyi akşamlar.
Burayı nerden bulduğunuzuda öğrenirsem sevinirim.

Merhaba Sayın Admin,

Öncelikle bilmenizi isterim ki 18 yıldır bu işin içindeyim nerede ne şekilde kime naaıl davranacağımızı bilen saygı ve sevgi çerçevesinde gereksiz, kalitesiz, değersiz ve karakterinden yoksun kşilerin olduğu boş insan topluluğu bir site olmadığınızı gözlemlediğimiz için burada bu kadar yazıyı ve her soruya özenle ve istekle cevap verdiğim ve hiçbir şekilde reklama ihtiyaç duymayan dünyada ilk 30 içinde olan bir firmadan bahsediyoruz.Konudaki linkleri silebilirsiniz dünyada bilenen bir firmanın reklama ihtiyacı yok sadece kişilerin kullandıkları ürünlerin bilincinde olması boş yere kendine cildine zarar vermeyecek ve kullandıkları ürünlerin kalitesini bilmelerini sağlamak öğrenmelerini sağlamaktır amaç.

Farmasi, hiçbir şekilde ne bir avon ne bir oriflame nede x bir firma ile bağdaştırılmaz.Farmasi tamamen bitkisel olup hiçbir firmada bulunmayan sertifikaları olan en önemlisi helal sertifikasına sahip olan bir firmadır.

Konuyu silebilir, linkleri kaldırabilirsiniz.

Kullanıcılarınızın özen göstermiş ve aorduğu sorulara tek tek cevap verildi değer ve kaile alan kişilere teşekkür ediyor bir nebze yardımcı ve bilgilendirebildiysek ne mutlu bize.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Merhaba Sayın Admin,

Öncelikle bilmenizi isterim ki 18 yıldır bu işin içindeyim nerede ne şekilde kime naaıl davranacağımızı bilen saygı ve sevgi çerçevesinde gereksiz, kalitesiz, değersiz ve karakterinden yoksun kşilerin olduğu boş insan topluluğu bir site olmadığınızı gözlemlediğimiz için burada bu kadar yazıyı ve her soruya özenle ve istekle cevap verdiğim ve hiçbir şekilde reklama ihtiyaç duymayan dünyada ilk 30 içinde olan bir firmadan bahsediyoruz.Konudaki linkleri silebilirsiniz dünyada bilenen bir firmanın reklama ihtiyacı yok sadece kişilerin kullandıkları ürünlerin bilincinde olması boş yere kendine cildine zarar vermeyecek ve kullandıkları ürünlerin kalitesini bilmelerini sağlamak öğrenmelerini sağlamaktır amaç.

Farmasi, hiçbir şekilde ne bir avon ne bir oriflame nede x bir firma ile bağdaştırılmaz.Farmasi tamamen bitkisel olup hiçbir firmada bulunmayan sertifikaları olan en önemlisi helal sertifikasına sahip olan bir firmadır.

Konuyu silebilir, linkleri kaldırabilirsiniz.

Kullanıcılarınızın özen göstermiş ve aorduğu sorulara tek tek cevap verildi değer ve kaile alan kişilere teşekkür ediyor bir nebze yardımcı ve bilgilendirebildiysek ne mutlu bize.
Açtığınız gün yorum yapmıştım.. bir sorun teşkil etmediği için konunuz hala duruyor.
Kaldırılmadıysa devam edebilirsiniz. Ben size şartlar manasında açıklama yaptım..

Lakin yineliyorum üyelik silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir.. eğer girmiycem diyorsanız nickiniz isminiz özel ise değişim talebinde bulunabilirsiniz..

Teşekkürler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar