Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Evliliğinizde yolunda gitmeyen birseyler mi var?

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Daha önce yazmıştım, bu sabah yeri geldi anneme anlattım, size de bi daha anlatayım☺️ Yıllar evvel bi akrabamız eşiyle boşanma noktasına gelmiş, belki yuvaları kurtulur diye aile danışmanına gitmeye karar vermişlerdi. O akrabamız ile süreci konuşurken demiştim ki; “Acaba eşinle kahvaltı etseniz, güne beraber biraz peynir ekmek, demli bir bardak çayın sohbetiyle başlasanız... Nasıl olur?” Şu cevabı verdi; “Kahvaltı ederek mi evliliğimizi kurtaracağız? Hiç sanmıyorum.” Sonra çokkkkk tanınmış ve pek ücreti yüksek☺️ bir terapiste gittiler. Terapist daha ilk seansta bazı ödevler verdi karı kocaya. İlk ödev şuydu: “Kahvaltı edin!”? Sayfanın akışına, geçmiş gönderilere bakarken şunu fark ediyorum ki; şu sayfada en çok kahvaltı mesajı vermişim:) Çünkü kendi yaşantımdan biliyorum ki misafire hazırlanır gibi “aileye” hazırlanmak, güne iki satır sohbetle başlamak, sofradaki nimete, eşe, çocuğa şükran duymak tüm aileye çok iyi geliyor. O akrabalarımız ne mi oldu? Kahvaltı etmeye başladılar, aradan 13 yıl geçti, hala evliler☺️

Hatice Kübra Tongar

SrKnYH.md.jpg

ZARiP

FK Meteorolog
Konuyu okumadan cevap veriyorum, okuyacam cevap verince ama;
Hayır yok Gü)))

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
şey garip.. yuvaları kurtulsun diye gidiyorlar.. niyetleri yuvayı bozmamaksa neden gidiyorlarki ?

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
bişi diyimmi bence o yuvanın bozulma psikolojisi 3. şahıslarla alakalıdır kaynana anne gibi gibi. . ille direk müdahale değil. uzaktanda o algı oluyor.. mutlu yuvanın sırrı herkesi bir kenara itip sadece ailene yönelmektir. . yönelmekten kastım bişi yapmasına gerek yok. sen o ben o bitti bu yani. mahrem bölge ilan etmek..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar