Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Evli Çiftlerin İtici Davranışları

AsyA

Öylesine...
Forum Kalemi
Sürekli birbirinin onayını alma alışkanlıkları.

evli çiftlerin itici davranışları . kime göre itici valla anlamadım :D iyi bişey galiba

Yeni nesil evli çiftler daha mı itici acaba :ROFLMAO:
Aklıma geleni sıralayayım :
-Birbirlerine 'hayatım' demeleri bana göre çok itici
-Yeni gelinlerin eşlerine kocişim demesi iticilikten bi tık daha itici
-Ahh,o sunum merakları,mutfakta bişey yapıp sosyal medyada paylaşmaları
-Birinci çoğul şahıs konuşmaları

vs vs..:)

Yeni nesil evli çiftler daha mı itici acaba :ROFLMAO:
Aklıma geleni sıralayayım :
-Birbirlerine 'hayatım' demeleri bana göre çok itici
-Yeni gelinlerin eşlerine kocişim demesi iticilikten bi tık daha itici
-Ahh,o sunum merakları,mutfakta bişey yapıp sosyal medyada paylaşmaları
-Birinci çoğul şahıs konuşmaları

vs vs..:)
Hepsi de çok komik ama yapanlar yakınım olunca komik olmuyor itici oluyor hayat tarzıma :gls:

hee şimdi anladım :D
ya aslında iticilik degil o .. bekarların göz degmesi o :D bekar evlenince bekarlıgını 4 sene sonra bitti diye taçlandırdıgı için bunu anlayamazlar :D ben evliliklere saygı duyuyorum kutsal geliyor bana ..
bide evlenmeden evlilik yapmış gibi yaşayanların zamanında evlenmek çok büyük erdemliktir bunuda unutmayın..

En çok uyuz olduğum daha sevgiliyken bile birbirlerinin herşeyine hakim olma arzuları, birbirlerini amansız takip ve kıskançlıkları, bir hayatı yaşayınca sanki birbirine köleymiş gibi davranmaları vs vs

Konuyla alakası biraz var ama bir de şu vardı ya, iki sevgili ama ikisi de muhafazakar ise oğlan kızı sabah namazına kaldırma muhabbeti yapıyordu ya, al sana iticilik ?

Sürekli boşanıyorum ayakları yapmaları

Geçen birine şahit oldum tiksindim. Canikom diyordu erkek kadına, o ne la... De yürüyün gidin gardaş da

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri