Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yorum Eş ya da sevgiliye telefon şifresi verilir mi

AsyA

Öylesine...
Forum Kalemi
Eşe verilmesinde bir sorun olacağını düşünmüyorum. Sonuçta canını emanet ettiğin kişinin telefonununun şifresini bilmesinde bir sakınca olmasa gerek.
Bizde evden çıkıncaya kadar sevgili "erkek veya kadın" değil aile önceliklidir. Düğünden sonra öncelik değişir :)

Kendini bilen ve kendinden emin olan birisi bu gibi durumlarda tereddüt etmez. Bizim için sevgili ve eş arasında bir fark yoktur. Sevgilimizden herhangi bir şeyimizi asla saklamayız ve gizli kapaklı işler cevirmeyiz.

Sevgilisi ve eşi aynı tutamazssınız, ikisi konum akam ve mevki bakımından aynı seviyede değiller.
Tammen karşılıklı güvenle alakalı olup şifre vermemek güvensizlik olarak görülemez.
Özel alan diye bir şey vardır. Evlilik özel alanların birleştiği müessesedir. Sevgilinizle yatıp kalkıp herşeyi paylaşıyorsanız onu bilemem. Varsa böyle bir durum şifrelerde o herşeye girer. Ama ben aile olmadan herşeyin evliymiş gibi yaşnmsını ve paylaşılmasını doğru bulmuyorum.

Ne şifre isterim ne şifre veririm. Eş içinde sevgili içinde geçerli bende. Güveni yoksa uzak dursun. Güven sıkıntısı yaşıyorsa şifreleri alır, ama eski beni bulamaz. Sözüme ban inanmanın bende yeri olmaz. İnanmadığım biri ile hayat yaşayamam ben

Bizim için sevgili ve eş arasında fark yoktur cümlem biraz farklı algılanmış sanırım 🤔

Yok ben sizin için değil genel konuştum. Sizi kastetsem direk etiket yaparım merak etmeyin. :)
Yaşadığım yerde insanlar ayrı yaşar sevgili takılır hatta çocuk olur yıllar sonra evlenir aynı eve çıkarlar, sanırım türkiyede son dönem aynı durumda.
Maalesef aile kurumu bir çok bölgemizde sarsılıyor yada aslında gizli olan ayyuka çıkıyor belkide bu daha sağlam ailelerin kurulmasını sağlar.
Bir musibet bin nasihatten iyidir

Telefon da veya bilgisayarda neden şifre olur onu da sorgulamak lazım,,
İstisnalar hariç tabii ki, evli olanlar çocukları neyim kullanmasın diyeymiş ama çocukların elinde düşmüyor şifreli telefonlar,,,

Hiç bir şekilde pc'ye, telefonuma şifre koymadım, koymam da hiç gerek görmedim,, 🙃

Telefonuna şifre koyana karşı değilim tercih meselesi ama niye koyuyor irdelemek lazım dermişim 😒🤭🤭

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri