Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Eş frekans yasası.

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Eş frekans yasası diye bir kavram var. Deniyor ki, hayata nasıl bir frekans düzeyinden bakıyorsan o frekans düzeyinde insanları, durumları, olayları hayatına çekersin.

Kendimi bildim bileli kedi aşığıyım. Çocukluğumdan beri kaç kedi sahiplendim, kaçına annelik ettim sayısını hatırlamıyorum. Koca sitede ne zaman aç bir kedi olsa bizim kapının önüne gelir, doğum yapacak kediler onlarca evin içinden bizim bahçeyi seçer, yazın balkonda kedilerden oturacak yer bulamayız bazen, kenara çekilip izin verirlerse geçer otururuz:) Ne zaman bir yere gitsem ortamda bir kedi belirip onca kişi içinden benim kucağıma oturur. Neden? Çünkü frekans yayıyorum hayvancağızlara “Sizi çok seviyorum” diye:)

Şimdi bugün bu gözle bakalım hayatımızdaki insanlara, olaylara, durumlara. Belki onlar bizi bulmuyordur da biz onları kendimize çekiyoruzdur?

Frekansımız sevgi, muhabbet, hayır, güzellik kanalından olsun inşallah da böyle güzellikleri çekelim hayatımıza❤️ Günaydın ❤️

Hatice Kübra Tongar

FB_IMG_1645004197359.md.jpg

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar