Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Erkeklerin evlenmek istediği kızda aradıkları.

AsyA

Öylesine...
Forum Kalemi
Ağzı olup dili olmaması. Mutlaka çalışmalı ev bütçesine katkısı olmalı. Evdeki bütün işi yapmalı, eşinin yardım teklifini kabul etmemeli. Mutfakta çok iyi olmalı çünkü, erkeğin kalbine giden yol mideden geçer fkyemek10

Ağzı olup dili olmaması. Mutlaka çalışmalı ev bütçesine katkısı olmalı. Evdeki bütün işi yapmalı, eşinin yardım teklifini kabul etmemeli. Mutfakta çok iyi olmalı çünkü, erkeğin kalbine giden yol mideden geçer fkyemek10

Haklarını yemeyelim sofradan bir tane tabak götürüyorlar:D

Bence kadın çalışmalı,herşeyden öte özgürce yaşayabilmeli.bunun dışında yemek,temizlik gibi ev işleri ortak olmalı.bir kadın,erkeğin yaşamını düzenler,erkeğin hayatında birisi oldu mu erkek kendine daha iyi bakar,kendine özen gösterir. ( dip not: kendimden biliyorum :D ) kadınlar öyle değildir her zaman kendilerine bakarlar,güzel görünürler,tabi bunu erkekler için değil diğer kadınlardan daha güzel olmak ve kıskandırmak için yaparlar.evlilik ortak bir yaşamdır.

Son cümleye koptum:)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri