Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Erdoğan & Ak Parti

Ben bu kıyaslamayı yanlış buluyorum.
Halk ak partiye ciddi anlamda tepkili, başta Gazze meselesi, zamlar ve emekli maaşının açlık sınırı altında inatla tutulması bunun en büyük nedenleri.
Meydanlarda atıp tutan ama İsraile saman altından ticaretin en büyük hacmini yapan bunlar. Halkı okadar fakir bir hale getirdiler ki kendilerinden olanlar karunlaştı. Bir AKP devletin sistem partisi haline geldi, klasip anap... Anap gibi sönecek...
Erdoğanda girseydi bu seçimde sonuç değişmezdi. Erdoğan ve AKP kendini revize yenilemeyip dürüst olmadıkça halk onlardan daha çok nefret edecektir

Ayrıca ekonomiden şikayetçi olup ülkenin tuzu kuru elit şehirlilerinin ak partiye hayatını zar zor idame ettiren şehir sakinlerinin chp ye oy atması sonucu itibariyle kusursuz oyunculukları nedeniyle muhtemelen şehirlerinde tek eksik heykel olan küçük birer oscar heykelciğinin hollywood belediyesi tarafından şehirlerine dikilmesi sürpriz olmaz

Gerçekten benzetmeye yuh..
Bu benden olmayanlar Ermeni ve Bizans tohumudur demektir. Bende AKP den değilim. Ozaman onlara göre ya ermeniyim ya bizanslıyım. Bu bakıl açısı AKP ye kaybettirdi..
Sizden değişim ey AKP, istediğiniz yere koyun, ama ben sizden değilim. Heleki Abdullah senşn hibi ahmaklarla aynı Safta ölsem yer almam. Senden ancak bana düşman olur hurafeci Abdullah.

Birisi bu ruh hastasına ve buna benzer travmatik zihniyetlere ;

" Bir gün bir Atilla çıkar da Kutsal Roma'nıza gelir papanıza el öptürür " desin :) onların yaklaşımına göre benim mantık ve felsefe budur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri