Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soruyoruz!! En Yakın Arkadaşınızla Aynı Kişiye Aşık Olsanız Ne Yaparsınız?

Böyle bir durumda kadınında seçme hakkı var denebilir, ama her halükar da ben çekilirim.zira benim aşık olduğum birine başkasınında aşık olduğunu bilmem gelecek için sorun yaratır.

Iyi olan kazansın :gulucuk:

Latife bir yana kenara çekilmek en güzel karardır...

Çok klas bir soru ha bu :D
Yaşamadan bir fikir edilinmez.. ama arkadaş arka planda kalır bu işte.. seviyorsa aşıktır... gerçi arkadaşında aynı kişiyle ilgili diyor.. ciddi olan savaşır kazanır çünkü arkadaşımla bir ömrüm geçmiycek... realist olmak gerekirse kız kime ışık yakarsa ona hak vacip olur :haha: sevgi aşk herkese göre farklı olabilir ama duyguların seçimleri pek mantıkla alakalı olmuyor... sevdiğim bana karşılık veriyorsa arkadaşımın çekilmesi lazım .. sevenler sevenleri için fedakarlık yapar .

Komik anılarım geldi şimdi aklıma :)

Bankada müzmin bekar arkadaşıma bankanın başka şubesinde çalışan bir hanım muhteremle ile başgöz etmeye çalıştım uzun bir süre..

Bir banka gezisinde tanışmıştık. uzun bir süreçten sonra ikna edip buluşlarina eşlik ettim 2 sinin büyük ısrarı yüzüne arkadaşım çok utangaçtı :)

Finalinde o hanım muhterem benden etkilendi arkadaşımla ilgilenmedi bile :)

Dedim yok öyle bisi ama arkadaşım çok alındı sanki kasıtlı gibi..

O hanımı basimdan savmak çok zorlu bir süreç oldu :)

Bir tanıdığımızın başından böyle birşey geçti. Lisede bir kızla çıkmaya başlamış. Kızın kız arkadaşı bizim akrabamızı sevmiş. Önce kız arkadaşını ayırmış sonra kendi teklif etmiş. Liseden sonra hiç bırakmadı. Şimdi biri öğretmen biri bankacı evliler ve çocukları var. Azmin zaferi bu olsa gerek :D

@Hifa,senin bu sözün Montekristo'nun o meşhur gafını hatırlattı☺
Sizler konuya yabancı olduğunuz için kısaca anlatacağım
Monte ile röportaj yaptık ona son olarak bir söz söylemesini istedim ne deseniz beğenirsiniz
"Olmaz olmaz deme olmaz olmaz" o zamanlar tag bile yapmış epey gırgır konusu yapmıştık ?hey gidi günler hey ☺
Miyamoto ,Joe. Monte ve ben iyi dörtlü olmuştuk ☺geçen hatta o konuya baktım iç geçirdim güzel şeyler kalıcı olmuyor ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri