Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

FK Haberler Ece Seçkin'den çok konuşulacak meydan okuma: Ben zaten dünya starıyım ama dünyanın haberi yok

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Röportajda samimi itiraflarda bulunan şarkıcı, şu an olmak istediği noktada olduğunu belirterek "Hayalini kurduğum noktadayım. Ama daha yapacak çok işim var. Çünkü hayallerim de benimle birlikte büyüyor. Ama tabii dönem dönem aksilik yaşadığımız da oluyor" dedi.

"CHARLIE'NİN MELEKLERİN ŞARKIM ÇALINDI AMA GURUR DUYMADILAR"
Yaptığı bazı işlerden dolayı eleştirildiğini söyleyen Ece Seçkin, "Mesela geçen sene üç iş çıkardım. Bunlardan biri Enrique yaptığım düetti. Maalesef dinleyici rap'ten kafasını kaldıramıyordu. Şarkı şimdi patladı, birçok yorum alıyorum. Olumlu birçok yorum var. Ama, "Enrique sen manyak mısın? Ne işin var Ece Seçkin'le" diyenler de var. Ardından 'Charlie'nin Melekleri' filminde Türkiye görüntüleri üzerine 'Adeyyo' şarkımı kullandılar. Yine birileri "Charlie'nin Melekleri siz manyak mısınız? Adeyyo çaldı ööö" yazmış. Bir Türk olarak bunlarla gurur duyulmasını bekliyordum" ifadelerini kullandı.

Dünyaca ünlü projelerde adı geçen şarkıcı "Sizden dünya starı olur mu?" sorusu üzerine sözlerine şöyle etti: "Benden çok güzel dünya starı olur ama ben dünya starı olmak istemiyorum. Ben zaten dünya starıyım ama dünyanın haberi yok beybi! Şaka bir yana, herhalde hayatımda daha fazla stres istemiyorum."

TikTok'taki dans videosu 8.2 milyar izlenen Seçkin,"Birçok kişi benim hashtag'imi kullanarak dans videosu çekti. Bu rakam hashtag'lerin toplam izlenme oranı. Bu başarıda Z kuşağına hitap etmemin etkisi de büyük" dedi.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar