Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Yorum/Analiz Ebubekir Sofuoğlu | Çocukla konuşun!

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
O kadar haklı ki. Hep savunduğum husus ,son neslin namı diğer “Z Kuşağı” adı altında yaftalanan o körpe zihinlerin içler acısı yaşamlarının suçu ve vebali ebeveynlerindir. Kim nasıl kendini herhangi bir mazeretle soyutlar bilemem lakin şahsım ve nefsimi de dahil ederek arz ediyorum gençlerin elini bırakmayın!
15 yaş içerisinde bir evlat yetiştiren birey olarak, zamanın eğriti şartları ile mücadele de zorlansam da asla gözünün yaşına bakmıyorum.
Dershane vakitlerinde o duru kız arkadaşlarıyla kafelerde sadece bir kahve içmek için dakikalarca izin istedi oda üslupla çevrili cümle kurarak. Cevabım ;”bensiz asla olmaz! “
Burada güvensizlik duyduğum algılanmasın. Ben ortamlara güvenmiyorum. O daha hayata atılma aşamasında ve doğru adımı veyahutta başına gelebilecek aksi durumları benim tecrübem ile tecrübe etsin.
Velhasıl kelam çocuklarınızın üzerinden gözünüzü, elinizi ve dahi ilgi ve âlâkanızı çekmeyin.
Onlara her halükarda sevdiğinizi söylemekten çekinmeyin. Sarılın mesela ona gücünüzü fiilen de yaşatın esirgemeyin ve erinmeyin.
Lütfen bizlerin gayreti ile akılcı ve dini değerlerine bağlı öz güveni yüksek bireyler yetiştirelim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar