Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yorum Doktorlara saygı duyulmamasının asıl sebebi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AsyA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AsyA

Öylesine...
Forum Kalemi
Sadece doktorlara değil kimseye saygı duyulmuyor. Doktor hastasına, hemşiresine, hatta meslektaşına saygı duymuyor, öğretmen öğrencisine, öğrenci öğretmenime, çocuk annesine annesi çocuğa, yaya arabadaki ne, arabadaki yayaya kimse saygı duymuyor :(

Her meslek alanının iyisi kötüsü var
Her insanın iyisi, kötüsü, saygılısı, saygısızı, haddini bileni, bilmeyeni vardır,,,

Mesleğini hakkı ile yapanlara, insan gibi insan olanlara selam olsun,,,

Aile çocuğa saygıyı öğretiyor ki, birbirine, birbirinin hak ve hukukuna saygı duyan nesiller yetişsin.

Söyletmeyin beni, bu ülkede Müslüman kadının başındaki örtüyü, siyasal ışığı bahane ederek saldıran onun seçimlerine saygı duymayan büyük bir cahil kesim var daha siz neyden bahsediyorsunuz bana...
Başkalarının tercihine saygı duymayanlar meslek erbabına, başklrına nasıl saygı duysun.
Kendisine saygısı olmayanın başkasına saygısı olmaz.

Bazi meslek gruplarinda genelleyici olmasada son dönemde biraz gereğinden fazla "kustahlasma"soz konusu(egoyla arasinda benzerlik olsada yinede kucukte olsa bir cizgi vardir ve herseye ragmen ego bir noktada kabul edilebilir) ve doktorlar arasinda biraz yayginlasti

Tüm meslek gruplarına saygım sonsuz derecesine kadar sonsuz lakin kasiyerler ve doktorlardaki(hemşire, sağlık memuru hatta temizlik görevlisi bile) havayı ben cumhuriyet başsavcısında, milletvekilinde, bakanlarda inanın görmedim. E-nabızıma bakın, senede ya 1 ya hiç gitmişimdir doktora, te sebebi korkumdan dolayı, azarlıcak diye. Yok sağlıkta öyle devrim mevrim yapılmış, tırt, ben bi gardaşımı bilirim gerisine çok saygı duymuyorum :P @Dolunay

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri