Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Güncel Dilipak yanlız değildir

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Başınızdaki tesettüre dava açıldığında ilk Dilipak koşmuştu ya siz neredeydiniz? Ak Parti'nin yiyici tayfadan kurtulması gerekiyor. #dilipakyalnizdeğildir

Kendini İslamcı diye tanımlayan Akparti kadroları, kokuşmuş mütahitlerden öte değilsiniz...

IMG_20200815_150223.md.jpg

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Onu bilmiyorum'da. Teyzemin kızı açıktı açık yani bizim aile geneli kapalıdır. Sonradan açılan açık olupta kapananda var.

Askerle evlendi subay . Düğün mü özel nikahmı bilmiyorum. .garzinoda olmuştu . Teyzelerim yegenlerinin yanına gidemedi dışarda kalmıştı . ve nerden baksan kalabalık bir kitlede öyle. Çünkü garzinoya askeri bölgeye kapalı alınmıyordu. O bir sonradan bilinmediği için buruk olmuştu.
Şimdi akparti denmişte . Bu nankörlük olur 1 kişi için . Akp'nin hakkını burda yemem ..
Şuan her yerde serbest chp içinde bile
akp sayesinde.. 85 milyonu tatmin edemezsin . Devlet ayrı hükünet ayrı hükümet her yere yetişemez bence.

Destina

FK Üyesi
Web sitesi
forumderyasi.com
Burç
Kova
DisPVx
Takım
lIr3ry
Her inanca olduğum gibi, her siyasi görüşe de saygım vardır ama saygı bekliyorsanız saygı göstermek zorundasınız. Uslubunuza dikkat edin herkes için diyorum..
Bu yapılan siyasi çatışmalara kapı açar önünü de alamazsınız.
Forum genelinde bu konulara yer verilmemesi taraftarıyım.
Hiçbir siyasi görüşe sahip değilim lakin kimsenin kimseye hakaret etme, küçük görme hakkı yoktur.

Millet aya çıkarken bu ülke 20 yıldır başörtüsüne düşmanlığı konuştu.
Ama ben tek laf yemeden Avrupa'da başı kapalı rahatça gezdim ve hepte öncelik verdiler, mesele başörtüye düşmanlık değil din düşmanlığı olduğunu Avrupa-Türkiye arası gayet net gördüm ben.
İnsanların zihniyetini ne yazıkkı değiştiremeyiz.

O yüzden bu tür siyasi konulara yer verilmemesi en güzeli.
Atatürk konularını istemiyorsanız ve açtırmıyorsanız, hatta tek kendi istediğinizi rahatça dayatıp uyguluyorsanız eğer, bende bu tür konuları bu forumda görmek istemiyorum.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Konular olsun olmalıda . Objektif olunmalı. Taraf konusu biraz çığırtlandık getirir.. bana sorsalar hangi hükümet ak parti derim digeri mhp der bir diğeri chp hani politikaları savunula bilir . Ama mesela bakın chp zihniyetine her türlü yürürüm . Neden bunun ölçüsünü bilirim chp belli yani geçmişi gelecegi değişmez.. atatürk partisi deniliyor dersimi bombalayan zamanın partisinin başında dersimli biri var . Gerçek chp'de bu olmaz alevi düşmanı liderin partisinde aleviler var ve chp'yi tutanlar var .. bu zihniyetin tahrip olmasından dolayı. Din ve Chp dersen şuanki chp karşılaşmaz . Ama akp ve din dersen burda akp eleştirilmiş olmaz . Dini kullanıyor dedittirir öyle mi ? Öyle ? Bunun objektifliğini yapamazsın.. mesela bu konuda söz konusu başı kapalı olayında akp yi suçlama . Çok haksızlık adamların en başta savundukları buydu. Arada kaynayan yerleri hükümete atamayız..

Ben şuan karımı kessem ? Aşkım cicimli anda bişi yokken yada o beni ? Ne diyceksiniz akp hükümetimi yaptı veya omu fişfikledi. Bu kişisel yani bireylerin yaşadığı sorunları hükümete maal etmek yanlış.. hükümetin yönettiği ülkenin ekmeğini yiyoruz . Ben nankör degilim aga ? eleştirinin dozu var.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Siz konuyu bile nlamamışsınız ki :)
Konuyu nerden başörtüsüne getirdiniz?

Dilipakın dünkü yazısı da forumda mevcut. Dilipak söylemediği ve sarfetmediği cümlelerden dolayı dava açan AKP li kadınlar şunu unutmuşlar. Dün Cuntacılar onları mahkeme salonlarında yrgıkarken onların yanında en sağlam duran, onları hiç terketmeyen, meydanlarda eylemleri yöneten ve hala ödenemki icraatlarıyla anılan ve bizlere islami hareketi öğreten Dilipaktı.

Bugün İstanbul sözleşmesi bağlamında diğer cepheye yaranmak adına Dilipakın söylemlerini çarpıtan bu çapulcu tayfa lgbt ve onun türevleri nezdinde şirin gözükmek için Dilipak a dava açmış bulunmaktalar.

Bizde bu çapulcu takımına geçmişlerini hatırlatalım dedik. Dünde ABDURRAHMAN Dilipak köşe yazısında gerekli açıklamayı yapmış bizde burada yayınlamıştık.

Diğer konuya gelecek olursak. Burası forum. Her konu açılır konuşulur. Siyasetten edebiyata, kültürden sinemaya her konu için bölümler vardır. Ama hiç bir parti için özel bölüm açılmış değil açılmazsa. Mustafa Kemal ile ilgili açılan konu varda biz mi sildik? Sözlükte de M. Kemal konusu yok mu? Tarih içerisinde yada konular içinde açıldı ve bizde müdahale etmişse söyleyin.
Ama ben M. Kemale özel bölüm açmak zorunda değilim.
Ha talep gelir yönetiminde konuşurum uygun görülürse açılır o başka mesele, daha öncede bunu belirttim sana. Durup durup aynı konuyu bağlamında koparıp önüme koymanın anlamı yok :)

Konu AKP parti CHP yada Mustafa Kemal değil.
Akparti li kadınlar adına Dilipakın İstanbul sözleşmesi bağlamında yazdıklarından dolayı dava açan resimdeki kadınlar ve onların kokuşmuş zihniyetleri.
Akparti de bu bağlamda buna göz yumup lgbt savunucuları göz kırptığı için bizde şunu deklare ediyoruz. AKP hiç bir zaman islami harekete mensup olmadı. Sadece mütahitleşmek için mücahit kimliğini kullandılar.

Kişisel dava açarlar o onların sorunu ama parti dın dava açıldığında bu parti adına yapıldığında eleştirilerin odağında olur.
Onlar istiyorki eleştirmeyelim. İmzalamışlar bizde itaat edecez öylemi. Hayır biz sonun kadar hrm hukuki hemde fikri alanda mücadelemizi vereceğiz. Eleştirilerimizi dile getireceğiz. Eleştiriyoruz diye dava edip yaftalayacaklar sa ki yapıyorlar her yol açık buyursunlar.
Biz Dilipakın yanında er alacağız...

Destina

FK Üyesi
Web sitesi
forumderyasi.com
Burç
Kova
DisPVx
Takım
lIr3ry
Heryerde senden başka kimse konuları anlamıyor zaten tek anlayan bilen sensin.
Konu benim için kapanmıştır.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Yok ben konuyu anladım baş tesettürüne laftan dava diyor. Buda dini birşey islamda dinde olanın adı önemli değil.. akp = din karşılaştırma yapılmış yanlış bu. Akp islamı temsil eden bir kale değil. Bence sen beni anlamadın :D

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Anlamışsa anlat bizde bilelim @Destina.
Dava başörtüsü davası değil. Lgbt ve İstanbul sözleşmesi ile alakalı yazılmış köşe Yazısı Fatih.
Karşılaştırma yapılmamış Fatih.
Dün Dilipak yanınızda size sahip çıktı dava salonlarında kimse yokken o vardı, bugün siz lgbt ve türevlerine yaman ak için ona dava açıyorsunuz bağlamında bir resim. Yani dümçnle bugün karşılaştırması.

Vefasızlığın resmi

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Abi ne alaka daha düne kadar fetthullah gülende bizim bildiğimiz bir hoca degilmiydi ülkece. Kim hakkında kötü birşey diyordu hainliği ortaya çıkana kadar. İnsanlar değişir abi . . Bu konuya nerden girersen gir ordan sonuç alırsın. Adam bir kere doğru birşey yaptı diye .. hep doğru olacak degilki. Belli maddeler kurallar var hükümet kafasına göre savun savunma taktiği uygulayamazki.. tıpkı istanbul sözleşmesi gibi sen sanıyormusun o anlaşmadan memnun hükümette sonuçlarını gördü ama mecbur uygulamak zorundalar kanunları . . Bence sen anlamıyor değil ben kendimi ifade edemedim galiba . Ben dilipak gelmişi geçmişi beni ilgilendirmiyor .. beni burda ilgilendiren baş tesettürü ile akp nin din ilişlisinin bağdaştırılması . Demişsin ya
Kendini İslamcı diye tanımlayan Akparti kadroları, kokuşmuş mütahitlerden öte değilsiniz...
Bak bunu sen demişsin . Ak parti dinin sembolü değil kim diyorda onu böyle birşey diyorsun ben ordayım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar