Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Özgün Konu Deli Bekir'e selam olsun...

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
eskiden çalıştığım yerde yoneticiydim eh azda değil 14 yıl yaptım bu işi
yöneticilik kolayda insanla uğraşınca zorlaşıyor insanla uğraşmak çok zor zanaat bunu iyi bilirim
çalışanlar 400 kişi ve sen onlardan sorumlusun
herkesin isteği farklı kişilikleri karakterleri huyu suyu farklı sen ne yaparsan yap bir türlü memnun edemediğin tiplerde illaki çıkıyordur tabi arada
bide senin amirlerin var onlar zaten kırk dereden su getirirler riv riv edip beynini yerler
smile.png

iş güç stres diz boyunu aşınca kendimi psikiyatri kliniğine atardım
ayrı bir ilgim vardı orda yatanlara karşı
faaliyet odasında tedavi saati sonrası psikolog ve diğer çalışanlarla zaman geçirdikleri bir yer orası
kimi kitap okur kimi tavla oynar kimi tv izler yapılan sohbet sonrası
deli Bekir derler namına orda adam izbandut gibi bir şey tanısı bipolar
ilk ataklarda çok gergin olurlar bu tip vakalar
bi yardımcım vardı onada selâm olsun ödü patlardı bekirden
smile.png

her gittiğimizde kliniğe arkama saklanırdı
smile.png

zaten ufak tefek bir arkadaştı
smile.png

deli gibi bakıyor derler ya hani tamda bekir içindi bu söz
yine işten stresten bunalmışım çıktım gittim psikiyatri kliniğine
topladık hastaları faaliyet odasına tabi hepsi biliyor beni rutin hergün klinikleri gezdiğim için
çay dağıttık hastalara kantinden aldığım kekleride dağıttık
bu ufacık önemsenme herkesin çok hoşuna giderdi.
bir yenilik yapalım dedik çalışanlarla
bipolar ve şizofrenlerin oluşturduğu kadrodan bir tiyatro gösterisi hazırladık halka açık
bu çalışma esnasında kliniğe daha çok gidip gelince bu ortamda dinlendigimi hissettim
onların başarısını gösteriye katılmak için çabalarını görünce daha çok motive oluyordum işime
bekiri görünce arkama saklanan yardımcım da alıştı bekire eskisi gibi korkmuyordu artık
niye bu geldiyse aklıma bilemedim
smile.png

selâm olsun deli Bekire

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Bizim memleketimizde de yaşamış eskiden Deli Bekir lakaplı biri. Onun hikayesi zannederek girdim sizinki başka Deli Bekir miş. Rabbim herkesin imtihanını kolaylaştırsın.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Bölümümde bir üstüm var sorumlu olduğum onuda ben tutuyorum orda ayak kaydırma bana göre değil .. Altımda 8 kişi var genelleme olarak 204 kişinim resmi olmayan amiriyim .. yönetmiyorum he deyip geçiyorum günlerim böyle geçer. delibekire gelince.. aklıma ne geldi konuyla alakasız ama .. bizim köyde ama ben istanbulluyum köyüm yok çorum diyorlarda valla bilmiyorum deli bekir varmış . zehir ali diyorlarmış .. deliliği nerden gelir bilmemde çok efendi deliymiş deli bekir bana yabancı gelmedi .
birde her ilin bir delisi var yahu.
bagcılarda deli kadir vardı durmadan elinde kola sokaklarda esenyurtta geldik burda herkes deli ? hırsız buranın delileri yada deliye yatıyorlar . geçen araba çaldılar kapımız önünden yakalandı deliymiş nasıl deliyse ? birde bu güzel sözler konu başlığı altındaki olay tam olarak kime ait ?

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Bölümümde bir üstüm var sorumlu olduğum onuda ben tutuyorum orda ayak kaydırma bana göre değil .. Altımda 8 kişi var genelleme olarak 204 kişinim resmi olmayan amiriyim .. yönetmiyorum he deyip geçiyorum günlerim böyle geçer. delibekire gelince.. aklıma ne geldi konuyla alakasız ama .. bizim köyde ama ben istanbulluyum köyüm yok çorum diyorlarda valla bilmiyorum deli bekir varmış . zehir ali diyorlarmış .. deliliği nerden gelir bilmemde çok efendi deliymiş deli bekir bana yabancı gelmedi .
birde her ilin bir delisi var yahu.
bagcılarda deli kadir vardı durmadan elinde kola sokaklarda esenyurtta geldik burda herkes deli ? hırsız buranın delileri yada deliye yatıyorlar . geçen araba çaldılar kapımız önünden yakalandı deliymiş nasıl deliyse ? birde bu güzel sözler konu başlığı altındaki olay tam olarak kime ait ?
Bana ait :)
Bana bir yer açın :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar